Seznam skladb za 10. 1. 2020, 11.00–15.00 (Brigita Gračner)

Seznam skladb za 10. 1. 2020, 11.00–15.00 (Brigita Gračner)

Oddaja
10. 1. 2020 - 11.00

01 - SPIRAL MIND – Karawané – 7:16

02 - Tokyo Kosei Wind Orchestra – Popcorn – 3:24

03a - Terrafolk - N'taka – 3:39

03b - Adi Smolar - Gremo v ilegalo – 3:16

04 - Đorđe Balašević - Devojka sa čardaš nogama – 3:28

05 - Loituma - Ievan Polkka – 2:45

06 - Žiga Aljaž - Dekle iz sanj – 2:31

07 - Borghesia - Ni Upanja, Ni Strahu – 4:30

08 - OMD - Enola Gay – 3:31

09 - INSAN – Naivnima – 4:36

10 - N'toko - 1989 (Live Session) – 5:22

11 - DJ Shadow - Organ Donor – 1:57

12 - Kaytranada - 10% (feat. Kali Uchis) – 3:07

13 - The Goats - Burn the Flag – 3:53

14 - Griselda - Marchello (Raekwon The Chef Intro) – 2:12

15 - RJD2 - Since We Last Spoke – 4:15

16 - Youngblood Brass Band - Is An Elegy – 5:38

17 - Pantaloons - Sul Levare – 3:12 – Koncert 11. 1. @ Refresh Your Soul: Bend-it!, Hangar bar, Izola

18 - Alchemical Playgrounds - Marija's brum – 4:03

19 - The Comet Is Coming - Blood Of The Past (feat. Kate Tempest) – 8:15 – Koncert 12. 2. @ Kino Šiška

20a - Xiu Xiu - Ian Curtis Wishlist – 4:34

20b - Umdhlebi - Dom v votlem deblu – 3:52

21 - Rian Treanor - ATAXIA_B1 – 4:29

22 - Laibach - Das spiel ist aus – 4:23

23 - Laurent Garnier - Sweet Mellow D – 9:32

24 - Giant Swan - Pan Head – 3:34

25 - New Wave Syria – Audiorape – 4:21

26 - M.I.A. - Paper Planes – 3:26

27 - morvern - Totemo Sutekina Doki Wo – 5:14

28 - Trupa Trupa - Dream About – 3:43

29 - Zmajev Rep – Bagdad – 4:46

30 - Nesebat – Senses – 4:29

31 - Savages – Husbands – 2:50

32 - Amavo -  7 e mezzo – 3:33

33a - Pile – Texas – 2:12

33b - The Canyon Observer – Noll – 2:30 – Koncert 17. 1. @ Dirty Skunks Fest, Orto Bar

34 - 2227 - No Brains No Tumors – 2:49

35a - God Damn It Boys – 14 – 3:02

35b -Štej do 4 - No Sex – 3:34

36 - Nina Bulatovix - Boril se bom kot lev – 2:10

37 - Demolition Group – Mesečina – 3:47 – Koncert @ Festival Ment, ki bo potekal na več lokacijah po Ljubljani med 5. in 7. 2.

39 - Electrelane - In Berlin – 4:15

40 - Antony & The Johnsons - Cripple And The Starfish – 4:12

41 - Jose Gonzales – Teardrop – 3:33

42 - Botanica – Judgement – 3:30

 

facebook twitter rss

 

Podprite kakovostne radijske vsebine tudi v koronski dobi, kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.

randomness