Glasbeno dogajanje | Radio Študent

Glasbeno dogajanje

Glasbeno dogajanje

Obvestila o dogodkih sprejemamo na: glasbena@radiostudent.si

 

25. 5.: Tehnoburleska Tatovi podob @ Gromka, Ljubljana

25. 5.: Sóley, Josin @ Kino Šiška, Ljubljana

25. 5.: DoublePlusGood @ Letni vrt Gala Hale, Ljubljana

25. 5.: Smaal Tokk @ Kavka Bar, Kranj

25. 5.: KBO @ Hangar Bar, Izola

25. 5.: 28 let K4: Umek: Zeta Reticula @ K4, Ljubljana

25. 5.: Generator @ SOHO, Ljubljana

25. 5.: Fish On Mars @ Prulček Bar, Ljubljana

25. - 27. 5.: Druga godba: Yasmine Hamdan, Jenny Hval, Inna Modja, Roy de Roy, Širom,... @ različne lokacije, Ljubljana in Piran

26. 5.: K4DNB w/ Agressor BUNX @ K4, Ljubljana

26. 5.: Kung Fu Techno: Mak, Illman, Adamm @ Koncertna dvorana Rog, Ljubljana

26. 5.: Stino @ Prulček Bar, Ljubljana

26. 5.: Smetiščni orkester, Danijel Vezoja @ Kavka Bar, Ljubljana

26. 5.: Papir @ Wetrinsky, Maribor

26. 5.: Party with good vibes for Moris!: Lyteo, Brlee, DJ Splif, G8, The Frig vs. Mistina @ Gustaf, Maribor

26. 5.: Raggastation: Wicked Dub Division & Michela Grena @ TrainStation SubArt, Kranj

26. 5.: Sound arson 7.5: Uroš vs, CvetoRamšakBodiroža, Kikimore, Inhibis, Neo-Cymex, Carnaval @ Klub eMCe, Velenje

26. 5.: When Icarus Falls @ Klub Baza, Ajdovščina

26. 5.: Cosmic Sex Vol. II: Jaša Bužinel, DJ Blaženmedženami, Janoslav @ Mostovna, Nova Gorica

26. - 27. 5.: Sea Star Festival: The Prodigy, Fat Boy Slim, Back To The Future, Brkovi, Matter,... @ Stella Maris, Umag

26. 5. - 28. 5.: Petroleum Beat MotoRpck Festival: The Exploited, Pankrti, Laibach, Let 3, Dežurni Krivci,... @ Speedway stadion Petiševci, Lendava 

27. 5.: Sklepna prireditev natečaja Maldi Rapetek @ Letni vrt Gala Hale, Ljubljana

27. 5.: Dan Tetkine radosti: Bakto, Woo-d, Borka @ Gala Hala, Ljubljana

27. 5.: Everything Goes: Sunneh, Rope, Jerry, Fogy & Maja/Kristina @ Channel Zero, Ljubljana

27. 5.: MC Winde, Ledeni, TBA @ Gromka, Ljubljana

27. 5.: Nejc Škofic & Boštjan Copek @ Kavka Bar, Ljubljana

27. 5.: Olfamož, Zgobačena Shagoma @ DKC Bajta, Železniki

27. 5.: Sievehead @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

27. 5.: Pigs Parlament, Ermes @ Klub Baza, Ajdovščina

27. 5.: Brel/Branko Završan @ Jazz pub/Galerija Barbiton, Celje

27. 5.: Spring Strike Metal Fest 2017: Inmate, Armaroth, Nature, Didge @ KMKC Kompleks, Ravne na Koroškem

28. 5.: Boring Couple - Pot v Našvil @ Vodnikova domačija, Ljubljana

29. 5.: DubLab: PSY DUB w. Shoshana, DJ Gelukkig & Cuich @ Channel Zero, Ljubljana

29. 5.: Keiji Haino, Cadlag, Dave Phillips @ Kino Šiška, Ljubljana

29. 5.: Seul Ocean @ Prulček Bar, Ljubljana

29. 5.: Plastenje časa: Urška Rihtaršič, Gašper Livk, Tadej Piko, Jana Fridau, Tilen Lebar @ Layerjeva hiša, Kranj

29. 5.: Burst One's Side, Talk Show Host @ Klub Baza, Ajdovščina

30. 5.: Afterparty RŠ: Snoog @ Radio Študent, v živo ob 10:00 

30. 5.: Cool Kids Booking: Burst One's Side, Talk Show Host @ Klub Gromka, Ljubljana

30. 5.: Laurylin Band @ Prulček Bar, Ljubljana

31. 5.: Ignor @ Gromka, Ljubljana

31. 5.: No Sailor @ Stara Mestna Elektrarna, Ljubljana

1. 6.: Tosca Beat @ SiTi Teater, Ljubljana

1. 6.: Appaloosa @ Klub Baza, Ajdovščina

1. 6.: Primož P Ram Siter @ Largo pri Špini, Izola

2. 6.: Klubski večer: Belo smetje @ Gromka, Ljubljana

2. 6.: Indekš: Cakes Da Killa, Tigerbalm @ Kino Šiška, Ljubljana

2. 6.: One year of Just Us with Nicolas Lutz @ K4, Ljubljana

2. 6.: Magnetic Shift: Schwarzmarct, Dopamine, Spencah, Rocca, Best Day Ever @ Dvorana Gustaf, Maribor

2. 6.: Jolly Jackers @ Klub Baza, Ajdovščina

2. 6.: Primož P Ram Siter Coco Cafe, Portorož

2. 6.: DJ Janko @ Mostovna, Nova Gorica

2. - 3. 6.: Zasavje Noisefest: Satori, Dave Phillips, Einleitungszeit, Hexenbrutal, Jig, Gen26,... @ Vašhava RTH, Trbovlje

3. 6.: Giljotina: Darko, Rebuke, Mental Strike @ Gromka, Ljubljana

3. 6.: Level 6: Pile, Dandelion Children @ Channel Zero, Ljubljana

3. 6.: Črni Rog Witch Høuse Žэя†vuj∆†: Summer Of Haze, Pavleisdead, ЙIKЯM∆NA PRASILA KOYNSKA @ KOncertna dvorana Rog, Ljubljana

3. 6.: Pat Metheny @ Gallusova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana

3. 6.: Asteroid presents Aeliens: A. Paul, I Hate Models, Unhuman, Veztax, Abakbeat, Blasted @ Bazen, Kranj

3. 6.: Holographic Human Element @ Klub Baza, Ajdovščina

3. 6.: Electronic Festival: DJs From Mars, Kosta Radman, Tim Urbanya, Timo G, Maynamic @ ŠRC Polena, Lenart v Slovenskih Goricah

4. 6.: Izštekani: Persons From Porlock, Matter @ Val 202, v živo ob 22:25

4. 6.: Pile @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

4. 6.: Spike Polite & Sewage, G.U.B. @ Klub Baza, Ajdovščina

6. 6.: Green Day, Rancid @ Dvorana Stožice, Ljubljana

6. 6. Aviana, Awake the Dreamer @ Klub Baza, Ajdovščina

8. 6.: Generator @ Prulček Bar, Ljubljana

8. 6.: Primož P Ram Siter @ Streha Hotela Park, Ljubljana 

8. 6.: Vita Mavrič @ Gallusova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana

8. - 10. 6.: Festival Godobodi: Brest z Vesno Zornik, Taša, Klemen Kotar, Smaal Takk, Mistermarsh, Bort Ross, Tretji Kanu, Lamai, Sara @ Hostel Celica, Ljubljana

9. 6.: Klubski večer: Back To The 90's: Eurodance @ Gromka, Ljubljana

9. 6.: Descendents @ Cvetličarna, Ljubljana

9. 6.: House event KLEEN LIVE ACT @ Club SEVEN, Medvode

9. 6.: Woman Is the Earth @ Klub Baza, Ajdovščina

9. 6.: Hellcrawler, Human Host Body, Morbid Creation @ Mostovna, Nova Gorica

10. 6.: Japanene New Music Festival: Tsuyama Atsushi, Kawabata Makoto, Yoshida Tatsuya (različni solo in skupni performansi) @ Channel Zero, Ljubljana

10. 6.: Bajaga & Instruktori @ KluBar, Kranj

10. 6.: Coke Bust, Sem Hastro @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

10. 6.: TSO, Concrete Jelly @ Klub Baza, Ajdovščina

12. 6.: Pixies @ Križanke, Ljubljana

12. 6.: Chris Cohen @ Layerjeva hiša, Kranj

13. 6.: Adrestia, Makabert Fynd, Violent Party @ Gromka, Ljubljana

13. 6.. Indekš: Decibelles, Žen @ Kino Šiška, Ljubljana

13. 5.: Irena Tomažin: Okus tišine vedno odmeva @ Stara Mestna Elektrarna, Ljubljana

14. 6.: Cigarettes After Sex @ Kino Šiška, Ljubljana

15. 6.: KiborgSpužva Büking: Yawning Man, Omega Sunn o))) @ Gromka, Ljubljana

15. 6.: Roly Porter, Lifecutter, 5237 @ Kongresni trg, Ljubljana

15. 6.: Darko, Rebuke, Chasing Sounds @ Gustaf, Maribor

15. 6.: Death Valley Girls @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

16. 6.: R.A.F.A.L.: Indust-Bag, Pleksus @ Gromka, Ljubljana

16. 6.: Klubski večer: DJane Tigresse @ Gromka, Ljubljana

16. 6.: Hexis, Cabal @ Klub Baza, Ajdovščina

16. 6.: Primož P Ram Siter @ Mladinski center, Trbovlje

17. 6.: Slurp! vol. 1: Andrea Ljekaj, XXL, Arsen Pavešić, Goran Jurić aka Mo 'Funk & Mario Dropulić aka Asta Nova @ Fort Punta Christo, Štinjan/Pula, Hrvaška

21. 6.: Ignor @ Gromka, Ljubljana

23. 6.: Klubski večer: DJane Skabina @ Gromka, Ljubljana

23. 6.: Generator @ Etno festival, Črnomelj

23. – 24.6.: X. festival bistriških bendov @ MKNŽ, Ilirska Bistrica

23. 6. - 1. 7.: Festival Lent: Bob Gedolf, GoGo Penguin, generatpr, Pharoah Sanders, Omar Sosa, Pat Thomas and Kwashibu Area Band, Hot 8 Brass Band,... @ več lokacij, Maribor

24. 6.: Metabonma: Drumartica - Jože Bogolin / Simon Klavžar @ Museum Quarter Metelkova, Ljubljana

24. 6.: Primož P Ram Siter & Svetlana Makarovič @ Kongresni trg, Ljubljana

24. 6.: Leftover Crack, Fat Wreck Chords @ Klub Baza, Ajdovščina

25. 6.: Generator @ Festival Lent - Mladinin oder, Maribor

26. 6.: Lebenden Toten, Đornata @ Gromka, Ljubljana

27. 6.: Festival Godibodi: Gombač & Kradljivci časa @ Dvorišče Ljubljanskega gradu, Ljubljana

28. 6. - 2. 7.: Jazz festival Ljubljana: Cp Unit, Cene Resnik Trio, Archie Sheep Tribute To Coltrane,... @ različne lokacije, Ljubljana

29. 6.: D.R.I. (Dirty Rotten Imbeciles), Deafness By Noise @ TrainStation SubArt, Kranj

30. 6. - 2. 7.: Tides Of Youth: Carnaval, Daliborovo Granje, Lost Lucid, Emphasis, Vertr3x, Warrior Charge, Sandokan Hi Fi,... @ Tarej, Cres, Hrvaška

2. 7.: Martin Ramoveš @ NUK, Ljubljana

3. 7.: Same Babe @ NUK, Ljubljana

3. - 9. 7.: Kreativni tabor Sajeta @ Sotočje, Tolmin

4. 7.: Ditka @ NUK, Ljubljana

5. 7.: The Jesus And Mary Chain @ Kino Šiška, Ljubljana

5. 7.: Stems @ Klub Baza, Ajdovščina

6. 7.: IstRaNbuL @ NUK, Ljubljana

7. 7.: Igor Matković @ NUK, Ljubljana

7. 7.: Official Brutal Assault warm up: Nervosa, Panikk, Moshead @ Klub eMCe, Velenje

8. 7.: Katja Šulc @ NUK, Ljubljana

9. 7.: Berlejbej @ NUK, Ljubljana

9. 7.: Thell Barrio @ Klub Baza, Ajdovščina

10. 7.: Nika Vistoropski @ NUK, Ljubljana

10. 7.: Clowns, Wonk Unit @ Klub Baza, Ajdovščina

10. - 16. 7.: Teden kulture na placu: Generator, ... @ Partizanski trg, Metlika

11. 7.: Boštjan Narat @ NUK, Ljubljana

13. 7.: Dvojina @ NUK, Ljubljana

14. 7.: Marco Frattini Quartet @ Stari trg, Ljubljana

14. 7.: Jazz Ladies @ NUK, Ljubljana

15. 7.: Balladero @ NUK, Ljubljana

15. 7.: Psihomodo Pop @ Grossmann fantastic film & wine festival, Ljutomer

16. 7.: Eni Od Sedmih Miljard @ NUK, Ljubljana

17. 7.: Boris Cavazza: Šansoni @ NUK, Ljubljana

18. 7.: Gregor Stermecki @ NUK, Ljubljana

20. 7.: Getonka @ NUK, Ljubljana

20. – 23. 7.: Seasplash festival @ Trdnjava Punta Christo (Štinjan), Pula

21. - 22. 7.: Pogo Never Ends Fest @ Gromka, Ljubljana

21. 7.: Zlatko Kavčič @ NUK, Ljubljana

21. - 29. 7.: 9. glasbeni festival Arsana: The Swingles, Rade Šerbedžija & Zapadni kolodvor, Vlado kreslin in Beltinška banda, Port Of Life, Vito Marenče Flamenco Group & Fran Vilchez,... @ več lokacij, Ptuj

22. 7.: Los Ventilos @ NUK, Ljubljana

23. 7.: MDC @ Klub Baza, Ajdovščina

23. 7. – 29. 7.: Metaldays @ Sotočje, Tolmin

26. 7.: Electrozombies, Wilt, Hard Charger, Appalachian Terror Unit @ Klub Gromka, Ljubljana

30. 7.: Sheer Mag @ Klub Baza, Ajdovščina

31. 7.: R.A.F.A.L.: Visions Of War @ Gromka, Ljubljana

3. - 5. 8.: Floating Castle 2017: Etno Histeria World Orchestra, The Breaks, Tomas del Real, Nesesari Kakalulu, Prepečenci,... @ Grad Snežnik, Kozarišče

7. - 11. 8.: Punk Rock Holiday: The Offspring, Pennywise, Propagandah, Ignite, Madball, Less Than Jake,... @ Sotočje, Tolmin

9. 8.: Hrupni večeri: Preoccupations @ Gala Hala, Ljubljana

11. - 15. 8.: Improcon - 3rd Congress Of Free Improvised Music, Arts & Thoughts @ Veliki Tabor Castle, Desinić, Hrvaška

16. - 19. 8.: Overjam: Alborosie & Shenghen Clan, Freddie Mcgregor, Soul Stereo, Jamaram,  Panda Dub,... @ Sotočje, Tolmin

24. - 27. 8.: MotörCity: Chris Thomas King,  Hans Theessink & Terry Evans, Henrik Freischlader Trio,... @ Sotočje, Tolmin

2. 9.: Psihomodo Pop @ Moto zbor, Ilirska Bistrica

18. 9.: Hrupni večeri: Waxahatchee @ Gala Hala, Ljubljana

18. 9.: R.A.F.A.L.: Born For Slaughter @ Gromka, Ljubljana

23. 9.: Psihomodo Pop @ Cvetličarna, Ljubljana

4. 10.: Forest Swords @ Kino Šiška, Ljubljana

6. 10.: R.A.F.A.L.: Disease, Deathwish @ Gromka, Ljubljana

12. 10.: FriForma @ Gromka, Ljubljana

22. 10.: Anathema, Alcest @ Kino Šiška, Ljubljana

30. 10.: Nick Cave & The Bad Seeds @ Dvorana Tivoli, Ljubljana

31. 10.: Eluveitie, Amaranthe, The Charm the Fury @ Kino Šiška, Ljubljana

1. 11.: Benighted, Carnifliate, Abolished @ Klub eMCe, Velenje

18. 11.: Riblja Čorba @ Dvorana Stožice, Ljubljana

22. 11.: Jones Jones @ Gromka, Ljubljana

31. 1. - 2. 2. 2018: Ment Festival Ljubljana @ različne lokacije, Ljubljana