Scena podpiše | Radio Študent

Scena podpiše

Scena podpiše

18. 9. 2019

Scena podpiše

V sezoni praznovanja svojega 50. rojstnega dne je Radio Šudent v sodelovanju z nekaterimi vidnejšimi domačimi glasbenimi producenti organiziral koncertne dogodke na katerih so se predstavili številni domači in tuji žanrsko raznorodni glasbeni ustvarjalci. Letni projekt RŠ - Scena podpiše je sofinanciralo Ministrstvo RS za kulturo.

Domača neodvisna in alternativna glasbena scena je že 50 let osnovni gradnik programa Radia Študent. Turnejo bivših klubskih maratoncev po slovenskih mladinskih klubih in centrih ob 50-letnici je izvajalo več kot 50 glasbenih skupin ali posameznikov.

Program dogodkov

1. julij 18.00, Sotočje, Tolmin - Sajeta festival

18. marec 20.00, Layerjeva hiša, Kranj - Xiu Xiu, Nina Bulatovix

21. marec 20.00, Španski borci, Ljubljana - Festival Neposlušno

28. marec 20.00, Klub Gromka, Ljubljana - Zu, Youri Defrance, Olfamož

19. april 22.30, Portal Bojler & Stolp 3, Maribor - Kleemar, BeatMyth+Ntoko, Them Moose Rush, Moskau

23. april 20.00, Kino Šiška, Ljubljana - Lubomyr Melnyk

25. april 19.00, Osmo/za, Ljubljana - Nelagodje v zvoku | Predstavitev 35. številke revije Razpotja

27. april 22.00, MIKK Murska Sobota - Nikki Louder, Omega Sun

30. april 21.00, MKK Bele krajine, Črnomelj - ŠKM Banda, Seul Océan

4. maj 22.00, Klub Metulj, Bistrica ob Sotli - Dubzilla, Jagvetinte Jagvetinte

5. maj 21.00, Channel Zero, Ljubljana - Kal Marks, Body Says No

8. maj 21.00, KUD Channel Zero, Ljubljana - Shekuza, Warlord Chipmonk, Zergon

14. maj 20.00, Klub Cankarjevega doma, Ljubljana - Kvartet Ahmed, Kaja Draksler + Terrie Ex

17. maj 18.00, Star plac, Cerkno - 24. Jazz Cerkno: Koromač, Amirtha Kidambi Elder Ones, Luc Ex Assemblée

17. maj 20.00, Gala Hala, Ljubljana - Repetitor, Escape-ism, Lime Crush

22. maj 20.00, Kino Šiška, Ljubljana - ZVO.ČI.TI so.und.ing duo Maja Osojnik + Anthony Pateras

23. maj 18.00, Kino Šiška, Ljubljana - Ill Considered, Yonatan Gat

24. maj 21.00, Klub Gromka, Ljubljana - Kornet Polet: NOAIR, Koshava, China Traffic

25. maj 20.00, MKC Pri Rdeči Ostrigi, Škofja Loka - Haiku Garden, All Strings Detached

1. junij 21.00, Pritličje, Ljubljana - Seth Graham

7. junij 21.00, osmo/za, Ljubljana - Derek Holzer

17. junij 21.00, Klub Gromka, Ljubljana - Paal Nilssen-Love: New Brazilian Funk

 

,
randomness