8. 8. 2025 – 19.00

100 decibelov

Vir: Naslovnica albuma Izba, TiTiTi / Matej Stupica
Haris Pilton + Mrigo & Ghet + TiTiTi + Samuel Blues + polycyclotransphase

Haris Pilton

iz prve (in zadnje) poslušamo nov material Harisa Piltona, ki je na Bandcampu ponudil s poletnimi free download bonbončki.

+

Mrigo & Ghet

Poslušamo par komadov s plošče Enkrat, ki sta jo kot zadnji del triptiha Vse Še Enkrat pripravila velenjska raperska veterana Mrigo & Ghet.

+

Samuel Blues

Poslušamo tri komade z nove plošče MACRAME, ki jo je v samozaložbi z osveženim zvokom pripravil Samuel Blues.

+

TiTiTi

Jazzovski trio dveh Drašlerjev in Boršiča je postal kvartet, v katerem se je fantom s klavirjem pridružila Marina Džukljev. Kvartet TiTiTi za september obljublja izid plošče Izba.

+

polycyclotransphase

Enigmatični producent polycyclotransphase je objavil svoj četrti, tokrat malo daljši kos glasbe z naslovom DONT HATE ENOUGH. Poslušamo komad ali dva.

+

KONCERTNE ZAPOVEDI ZA VIKEND

 

Prazen radio ne stoji pokonci! Podpri RŠ in omogoči produkcijo alternativnih, kritičnih in neodvisnih vsebin.

Dodaj komentar

Komentiraj

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.

Napovedi