SEZNAM SKLADB ZA 29. 5. 2019, 15.00–19.00 (NEJC SUBAN)

SEZNAM SKLADB ZA 29. 5. 2019, 15.00–19.00 (NEJC SUBAN)

Oddaja
29. 5. 2019 - 15.00
  1. The Petch Phin Thong Band – Sooul Lam Plearn – 3.00
  2. Haustor – Zadnji Pogle Na Jeršaleim – 5.58
  3. Whitefield Brothers – Breakin- Through (ft. Michels Affair) – 4.20
  4. African Head Charge – More Fluid – 4.14
  5. Ifriqiyya Electrique – Danee Danee – 3.38 - 30. 5.: Ifriqiyya Electrique @ Kino Šiška, Ljubljana + DANES v Tolpi
  6. Gah Gaah – Sawt Al Mashrq – 3.39
  7. Debmaster – Space Tribe – 2.38
  8. Duke – Duke – 2.26
  9. Gabber Modus Operandi – Kerjakaki Jawa - 3.48
  10. Suzi Analogue – Way Live (ft. ZenSoFly) – 3.01 – v Tolpi, 24. 5.
  11. P.Adrix – Abertura Da Roda – 2.31
  12. Dinamarca – Dino – 2.54
  13. Kaytranada – Vivid Dreams- (ft. River Tiber) – 4.36
  14. bEEdEEgEE – Quantum Poet Riddim – 4.51
  15. Matmos – Teen Paranormal Activity – 4.46
  16. Eli Keszler – Simple Act Of Inverting The Episode – 3.50
  17. Katalena – Ćaninawa – 4.07
  18. Martin Medeski &  Wood – Vianuel – 3.33
  19. A Love Electric – Barrio (ft. Arto Lindsay, AlexOtaola) – 4.22
  20. Dans Dans – Cargo – 3.52
  21. Rambo Amadeus – Urbano, Samo Urbano – 4.16
  22. Mladi Levi – Kad Su Zvijezde Padale – 5.34
  23. Dieselhed – Aladdin's Lamp – 2.22
  24. Polska Malca – Kremenelc – 2.31
  25. White Fence – The Light – 2.37
  26. Haiku Garden – Catch My Breath – 2.58 - 7. 6.: YGT, Haiku Garden @ Center mladih Koper, Koper
  27. Primus – The Seven – 3.08
  28. Black Flower – Ankor Wat – 5.03
  29. Kel Assouf – Alyochan – 3.55
  30. Black Zone Chant Myth – Their Love For You – 5.15
  31. Zoe Mc Pherson – Inoui (and Free) – 5.53
  32. OOIOO – Umo – 3.31
  33. Lolita – Petri – 3.53
  34. Shellac – Rush Job – 2.17
  35. Machine Girl – Kill Screen – 3.48
  36. Blaž - =(ft. Simon) – 2.44
  37. The Legendary Flower Punk – The Noise And The City – 5.30 - 31. 5.: The Legendary Flower Punk, Crisis Benoit, F.T.D., Uroš @ Klub Gromka, Ljubljana
  38. Seth Graham - Kimochi – 2.31 - 1. 6.: Seth Graham @ Pritličje, Ljubljana
  39. Arca – Fish – 2.07
  40. Kahn – Abattoir – 5.05
  41. The Bug – Fall (ft. Copeland) – 2.55
  42. Gazelle Twin – Little Limbs – 3.40
  43. Šuljo – Diddybop – 2.15
  44. Kalu – Never Let Me Go – 6.24
  45. Laurel Halo – Moontalk – 4.24
  46. Chancha Via Circuito – Baru – 3.07
  47. Jimmy Barka Experience – Breakthru – 5.36
  48. Igralom – Zlato – 5.56
  49. Tovariš Strmoglavljen – Mravljišče – 4.09
  50. Tapan – In My Heart – 12.55

facebook twitter rss

 

Podprite kakovostne radijske vsebine tudi v koronski dobi, kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.

randomness