HEMENDEKS Z ANDREJEM STARETOM

Oddaja
5. 11. 2019 - 7.20

»Priložnost, udarec in 1:0! Ne, ne, ofsajd, ne bo gola. Ofsajd, je pokazal stranski sodnik. Poglejmo še enkrat … A, ne, žoga mimo gola, joj, joj. Pa imam čisto nova očala.«

TOKRAT NA MENIJU:

- jajca na oko

- patriotski kruhki s planiško slanino

- kakorviharni poobedek

- dr. Andrej Stare

facebook twitter rss

Prazen radio ne stoji pokonci! Podpri RŠ in omogoči produkcijo alternativnih, kritičnih in neodvisnih vsebin.

Prikaži Komentarje

Komentarji

Andrej je ta prav. Škoda, da ni več takih.

pije alko, komentira pogosto v tri krasne ker ali ne ne vidi ali hkrati hrka in morda pitje vpliva na zaznave. Res legendarno kot so legendarne butale ...

navaden ata, k zase pravi, da ni nacionalist, in ker ne šteka, kaj se okrog njega dogaja, voli Jelinčiča :-)

Porabi pet minut intervjuja, da z vso resnostjo in okornostjo razloži, kar je vsakomur logično že ob zastavitvi vprašanja. In potem naslednjih pet minut spet žveči naslednjo že stokrat prežvečeno temo.