100 decibelov te premeri in usmeri v poletje

Oddaja
28. 6. 2022 - 12.00

Fotka: zajem zaslona med videospotom Rojeni da blestimo obalčana Drilla, ki je ravnokar izdal album z istim naslovom

Tokrat v oddaji 100 decibelov lahko zamudite:

- iz ŠKUC-ovega esteblišmenta bomo priklicali Maria Marolta, ki je bdel nad drugo kompilacijo domače nekonvencionalne tehno muzike Tehnopolis; z nje bomo predvajali tudi komad RSN-a, ki bo v soboto, 2. julija, rolal komade na promo eventu te kompilacije,

- na Obalo kličemo reperja s kilometrino: Drill je po več letih izdal novo, osemnajstkomadno plato Rojeni da blestimo

Od novosti pa predstavljamo: 

- naslovni komad novega albuma Fantasound domačega producenta Ichisana, ki je izšel pri založbi Gouranga Music

- za založbo Phi je nov EP izdal producent Experiential Assist, ki ga nekateri bolje poznajo pod imenom Akaj, sicer vodja ptujske založbe Origin Records

phi | od:vod · PHI010 - Experiential Assist - Obsolete Systems EP

Poslušamo pa še nove single: 

- s singlom 100 TV Channels se vračajo črnomaljski alterrockovci Broken Lock, s komadom, ki napoveduje njihovo novo ploščo, začrtano za izdajo enkrat jeseni, 

- založba God Bless This Mess objavlja singel producenta Dule, ki je s pajdašem Ariyo izdal komad Mentalna diareja

- sproščujoč duo freekind. je objavil novo skladbo Visualize

Za konec pa vas čaka še malo daljši koncertni zapovednik za zaključek sezone s pregledom festivalskega dogajanja letošnjega poletja. 

 

Torek, 28. junij

💣 28. 6.: Afterparty: .travnik @ RŠ ob 10.10 [fb]

28. 6.: Hellsword, Ater Era, DamnatioN @ Channel Zero, Ljubljana [fb]

28. 6.: Sozvočja sveta: Rok Zalokar, Žiga Smrdel @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

28. 6.: Trionica, etno jazz večer @ Kavarna in bistro Slamič, terasa, Ljubljana [fb]

28. 6.: Lajbah (a)live: DJ Woo-D @ Pivnica Lajbah, Ljubljana

28. 6.: Wouter Vandenabeele – Hiraeth @ Layerjeva hiša, Kranj [fb]

28. 6.: SAXGO22: Filippo Orefice trio @ Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica [fb]

28. 6.: Tminsko poletje 22: Noreia @ Pri fontani, Tolmin

x x x x 💣 x x x x

28. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – Pozor! Muzika na cesti!: Boštjan Velkavrh »Intimno« acoustic trio, Klara Veteršek & Urška Supej band @ Glavni trg, Grajski trg, Maribor

28. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – JazzLent: Erik Truffaz Quartet @ Minoriti, oder Nove KBM, Maribor [fb]

28. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent: Duo Zver – Balažic @ Dvorana Union, Maribor [fb]

28. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent: Brencl banda – Čarovniški lov @ Mestni park, oder Triglav, Maribor [fb]

28. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent: Duo Atanasovski z gosti @ Pri Vodnem stolpu, Maribor [fb]

28. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent: Caminoigra @ Sodni stolp, Maribor [fb]

x x x x 💣 x x x x

 

Sreda, 29. junij

29. 6.: PianoLab #14: Zoran Škrinjar @ Cukrarna, Ljubljana

29. 6.: Prismojeni profesorji bluesa @ Hood Burger, Vič, Ljubljana

29. 6.: Prvi poletni IgnoRRR @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

29. 6.: PTČ, DJ Mondijale @ Nova Pošta, Ljubljana

29. 6.: ViaEntropia, Sintagma = Orto bar, Ljubljana [fb]

29. 6.: Orlek @ ploščad pred vhodom v jamo, Hrastnik

29. 6.: SAXGO22: Ab Baars' Fish-Scale Sunrise @ Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica [fb]

29. 6.–2. 7.: Jazz festival Piran/Portorož: Bossa de Novo, Iván Melón Lewis @ Avditorij, Portorož

29. 6.: .travnik @ MC Patriot, Slovenjske Konjice

29. 6.: Mozzajik Summer Festival 2022: Sekou Kouyate, Tina Sovič @ Mozaik bar, Velenje [fb]

29. 6.: Tact festival: Jimmy Barka Experience @ Piazza tra i Rivi, Trst, Italija

x x x x 💣 x x x x

29. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – JazzLent: Rymden @ Minoriti, oder Nove KBM, Maribor [fb]

29. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – Pozor! Muzika na cesti!: AM LoKo @ Glavni trg, Maribor [fb]

29. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent: Trobilni duo Tuphonia @ Dvorana Union, Maribor [fb]

29. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent: Grooveland @ Mestni park, oder Triglav, Maribor [fb]

29. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – Jazz Podij: Trionica & Slovenian fiddle gang @ Sodni stolp, Maribor [fb]

x x x x 💣 x x x x

 

Četrtek, 30. junij

30. 6.: Emkej @ Aleja, Ljubljana [fb]

30. 6.: Tribute to Peter Ugrin Quintet @ Grand Hotel Union, Ljubljana

30. 7.: Druga godba v Kinodvoru: Kralji rumbe, dokumentarec o kongovski rumbi @ Kinodvor, Ljubljana [fb]

30. 6.–3. 7.: Ljubljana Street Art Festival x Poletje v Šiški: Drone Emoji @ Kino Šiška, Ljubljana [fb]

30. 6.–3. 7.: Ljubljana Street Art Festival x Odprto/Open: balans @ Klub Gromka, Trg brez zgodovinskega spomina, Ljubljana [fb]

30. 6.: Diskoterapija @ Klub K4, Ljubljana

30. 6.: De/Fragment release party: ofnana_pesa – Pilgrims exile EP @ Lok4cija, Ljubljana

30. 6.: Kumsko veče: Super jam jazz botrov: Gašper Bertoncelj, Nikola Matošić, David Jarh, Blaž Trček, Lenart Krečič, Adam Klemm, Jaka Kopač, Tomaž Gajšt, Milan Stanisavljevič + gost @ Prulček, Ljubljana [fb]

30. 6.: Folklorni festival: Izolafolk @ Letni kino, Izola

30. 6.: Jam Session Live and Stream @ KC Pekarna, dvorana Gustaf, Maribor

30. 6.–2. 7.: Jazz festival Piran/Portorož: Elliott Sharp trio, Matt Schofield @ Avditorij, Portorož

30. 6.: Digestiv: Jernej & Daniel @ Mostovna, Solkan [fb]

x x x x 💣 x x x x

30. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – Pozor! Muzika na cesti!: Klara Veteršek & Tin Vele @ Grajski trg, Maribor

30. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – JazzLent: Rymden @ Minoriti, oder Nove KBM, Maribor [fb]

30. 6.–2. 7.: 30. Festival Lent – Pozor! Muzika na cesti!: Teo y La Mar Duo @ Glavni trg, Maribor [fb]

x x x x 💣 x x x x

 

 

J u l i j

 

Petek, 1. julij

💣 1. 7.: Klubski maraton 2022: Kiki + Primal Alchemy @ Pri rdeči ostrigi, Park pred Ostrigo, Škofja Loka

1. 7.: Kornet: Đoko, Uryan, Opran možgan, Loj, Tsukuyomi, Mínjās, Zorkow @ Channel Zero, Ljubljana [fb]

1. 7.: Haiku Garden: promocijski koncert ob izidu albuma Loose Contacts / Tense Present @ Gala hala, Ljubljana [fb]

1. 7.: Norms, Berosszulas @ Jalla Jalla, Ljubljana

1.–3. 7.: Ljubljana Street Art Festival x Odprto/Open: SBO, Snackboi after @ Klub Gromka, Trg brez zgodovinskega spomina, Ljubljana [fb]

1. 7.: Knauf: Blue Hour, RSN, dvidevat, Tritch, Schrauff @ Klub K4, Ljubljana

1. 7.: Chilli Space: Dojaja in Organon @ Lok4cija, Ljubljana

1. 7.: Ramna Jazz 2022: Manouche, Šansonet, Big band Šentjur @ Ramna, Slivniško jezero, Gorica pri Slivnici

1. 7.: Radgonsko poletje: Janez Škof in Čompe + Fenix Tribe @ Mladinski center, Gornja Radgona

1. 7.: Aka Neomi @ Hangar bar, Izola

1. 7.: Đemka #09: jam session večer @ CMK Markovec, Koper

1. 7.: Uff Raps, Emkej, Drill @ TrainStation SubArt, Kranj

1. 7.: Metaljot Raspaljot: open air festival 2022: Benediction, Batushka (Krzysztof Drabikowski), Cytotoxin, Insanity Alert, Infest, Sarcasm, Metalsteel, Daimona @ Staro graščinsko dvorišče, Laško

1. 7.: EZY-G in YNGFirefly: predstavitev albuma Atamorgana @ Gramofonoteka, Maribor

1. 7.: SAXGO22: Patrick Bartley Jr. & Big band RTV Slovenija @ Amfiteater Gradu Kromberk, Nova Gorica [fb]

1.–2. 7.: Jazz festival Piran/Portorož: Kenny Garrett & Sounds from the Ancestors @ Avditorij, Portorož

1.–2. 7.: Alfredo de la Fe @ Gledališče Tartini, Piran

1. 7.: Ana desetnica: Mismo Nismo, Ingver in Gverilke @ Kosovelov dom, ploščad, Sežana

1. 7.: Bitakt vibezz @ KVŠ Zakon, Vrhnika

1. 7.: Five The Hierophant, Wyatt E. @ Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

1. 7.: The Royal State @ Prulček, Ljubljana

x x x x 💣 x x x x

1.–2. 7.: 30. Festival Lent – Pozor! Muzika na cesti!: Orkestrion, Godalni kvartet Nova @ Glavni trg, Grajski trg, Maribor

1.–2. 7.: 30. Festival Lent – Druga godba: Kutu @ Minoriti, oder Nove KBM, Maribor [fb]

1.–2. 7.: 30. Festival Lent – Pozor! Muzika na cesti!: Lela Kaplowitz Trio @ Grajski trg, Maribor [fb]

1.–2. 7.: 30. Festival Lent: Orkestrion @ Glavni trg, Maribor [fb]

1.–2. 7.: 30. Festival Lent – Druga Godba: Brina @ Sodni stolp, Maribor [fb]

x x x x 💣 x x x x

 

Sobota, 2. julij

💣 2. 7.: Klubski maraton 2022: Kiki + LSDS collective @ Center mladih Koper, Koper

2. 7.: Incident: cl_tr, DVMIR b2b Mondijale, Katcha, DVS @ Gala hhala, Ljubljana

2.–3. 7.: Ljubljana Street Art Festival x Amps on Ramps: Bobson Dugnutt, Definite, Catorcio, Glista, Gründ @ Jalla Jalla, Ljubljana

2. 7.: 3 years of Origin: Rokko, Evano, Nitz, Akaj, Nitram, Roiss @ Klub K4, Ljubljana

2. 7.: Tehnopolis: RSN, iTurk, Dojaja @ Klub Tiffany, Ljubljana [fb]

2. 7.: Shtrom: Topsit, Arne, Alexi, AK, Redhedii, DJ GT, DJ Markyyy @ Klub Metulj, Bistrica ob Sotli

2.–9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022: Rade Šerbedžija s skupino Zapadni Kolodvor @ Kostanjevica na Krki [fb]

2. 7.: Zmelkoow @ TrainStation SubArt, Kranj [fb]

2. 7.: Jazz festival Piran/Portorož: Richard Galliano NY tango trio @ Avditorij, Portorož

2. 7.: Boney Fields @ Gledališče Tartini, Piran

2. 7.: Damir Avdić @ Mostovna, Solkan [fb]

2. 7.: Orlek @ Medeni vrt, Šenčur

2. 7.: Koncert skupine Hard Division @ Delavski dom, Trbovlje

2.–3. 7.: Festival SoundGarden: Fed Horses, Torul @ Vista park, Velenje [fb]

2. 7.: Ta noč je moja: Jure Pukl malo drugače + Robert Jukič, Miha Koren, Marko Črnčec, Jani Moder, Žiga Kožar, Fanni Posa @ Vila Herberstein, Velenje

x x x x 💣 x x x x

2. 7.: 30. Festival Lent – Pozor! Muzika na cesti!: Allboom, Pižoni @ Glavni trg, Grajski trg, Maribor

2. 7.: 30. Festival Lent – JazzLent: Jaga Jazzist @ Minoriti, oder Nove KBM, Maribor [fb]

2. 7.: 30. Festival Lent: The Heartbeat band & Baishali Sarkar @ Mestni park, oder Triglav, Maribor [fb]

2. 7.: 30. Festival Lent: Hostnik pa Krečič @ Sodni stolp, Maribor [fb]

x x x x 💣 x x x x

 

Nedelja, 3. julij

3. 7.: Otvoritev murala v okviru Ljubljana Street Art Festivala: DJ Bayo @ Prulček, Ljubljana

3.–9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022 @ Kostanjevica na Krki [fb]

3. 7.: Festival SoundGarden: Jimmy Barka Experience, Pantaloons @ Velenjsko jezero, Velenje [fb]

 

Ponedeljek, 4. julij

4. 7.: Civilian Thrower @ Jalla Jalla, Ljubljana

4.–9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022 @ Kostanjevica na Krki [fb]

4. 7.: Passenger @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

 

Torek, 5. julij

5. 7.: BLK JKS/Black Jacks @ Gala hala, Ljubljana [fb]

5.–9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022: Marko Pirc, Elvis Homan in Janez Pincolič @ Kostanjevica na Krki [fb]

5. 7.: SAXGO22: All Together Now @ Dvorana Gradu Kromberk, Nova Gorica [fb]

5.–10. 7.: Sajeta Art&Music Festival 2022 @ Tolmin [fb]

 

Sreda, 6. julij

6. 7.: Civilian Thrower @ Jalla Jalla, Ljubljana

6. 7.: Membrain Festival on tour: Marka San, Bushee, Fujita Pinnacle, Riba, Fornax, Raketa @ Gala hala, Ljubljana [fb]

6. 7.: Quintet Piazzolleky @ Kavarna in bistro Slamič, terasa, Ljubljana [fb]

6. 7.: Poletje v Šiški: Nina Kohout @ Kino Šiška, letni vrt kavarne, Ljubljana [fb]

6. 7.: Poletje v kotu 2022: Grešni Kozli @ Kuore Sa, Breginj

6.–9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022 @ Kostanjevica na Krki [fb]

6.–10. 7.: Sajeta Art&Music Festival 2022: Denis Furlan, Gertrude Quintet, Arlo Zaria, Psihedelavci, M.U.G. Trio, Stem (Rnm) @ Tolmin [fb]

6. 7.: Kevin Morby @ Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

 

Četrtek, 7. julij

7. 7.: Poletno Vaskovanje: Vasko Atanasovski trio in gosti @ Gala hala, Ljubljana [fb]

7. 7.: Celica špila: Pantaloons @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

7. 7.: Poletje v kotu 2022: Vina Štekar & duo Vešligaj in Režman @ Kuore Sa, Breginj

7. 7.: DŠB poletni koncerti 2022: Salva Soto @ Posavski muzej, Brežice

7. 7.: Koncerti Pr' Špini: Katja Šulc @ Ljubljanska ulica, mali trg, Izola

7.–9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022: Vazz @ Kostanjevica na Krki [fb]

7. 7.: Acidez, Opran Možgan @ TrainStation SubArt, Kranj

7. 7.: SAXGO22: Saksofonski kvartet Zahir @ Park Gradu Kromberk, Nova Gorica [fb]

7.–10. 7.: Sajeta Art&Music Festival 2022: Ana Kravanja in Vitja Balžalorsky, aug.unis, Lip Rouge, Tomaž Grom in Zlatko Kaučič, Andrej Kobal, La Tempesta, Stem (Rnm). DJ Myman @ Tolmin [fb]

 

Petek, 8. julij

8. 7.: Zeleno sonce 135: Brazilski žmoht @ Gala hala, Ljubljana [fb]

8. 7.: Poletje v Šiški: Dina Jashari @ Kino Šiška, letni vrt kavarne, Ljubljana [fb]

8. 7.: Odprto/Open x Kvlt: Razvalina, Terminal Disease @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

8. 7.: Spekter: BlazV, Jerpa, Saint Gregor, Ely @ Klub K4, Ljubljana

8. 7.: Tambura Team, Time Keeperji in Samuel Blues & Miha Erič @ Mladinski kulturni center Hiša Mladih, Ajdovščina

8. 7.: Radgonsko poletje: Take Nine Orchestra @ Mladinski center, Gornja Radgona

8.–9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022: Kontradikshn, Urban&4 in Matter @ Kostanjevica na Krki [fb]

8. 7.: KAOS x Dvocikel: rouge-ah x Alja Košar @ Layerjeva hiša, Kranj

8. 7.: Brkovi @ TrainStation SubArt, Kranj [fb]

8. 7.: SAXGO22: Mednarodni mladinski saksofonski orkester ALPSAXsummer 2022 @ Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica [fb]

8. 7.: SAXGO22: koncert finalistov @ Kulturni dom Nova Gorica, Nova Gorica [fb]

8. 7.: Jazz in ti: Jaka Berger @ KC Janeza Trdine, Novo mesto

8.–10. 7.: od:vod x sajeta art & music festival 2022: Matthias, Evano, Roiss, Nitka, Carmen, Imaginary Radio Stations @ Gozdiček, Chill out room in Tropikana, Tolmin [fb]

8.–10. 7.: Sajeta Art&Music Festival 2022: Carlo Mascolo, Muzikačaka, Kajbo, Obojeni Program, Octex, Lenhart Tapes in Tijana Stanković @ Sotočje, Tolmin [fb]

8.–9. 7.: 24. festival drugačne glasbe Trnje: Gazorpazorp, Black Ivy, Civilian Thrower, Civilian Thrower, Emil Memon & Psihedelavci, Eating Sports, Kavekanem, Opran Možgan @ Trnje pri Pivki

8. 7.: RGB Series: Cogo meets REZ @ Letni kino ob Škalskem jezeru, Velenje

8. 7.: Orlek @ Šentjakob v Rožu, Avstrija

 

Sobota, 9. julij

9. 7.: Laid back Ceki vs. Sassy Torulsson @ Gala hala, Ljubljana [fb]

9. 7.: Odprto/Open x Defonija: Zlatko Kaučič, Tomaž Grom, Maistah Aphrica @ Klub Gromka, Ljubljana

9. 7.: K4 Roza: Marino, BLN, House of Kunt, Thon Kland, RSN @ Klub K4, Ljubljana

9. 7.: TiTiTi Trio @ Prulček, Ljubljana

9. 7.: Anton Lorenzutti, Žiga Ipavec @ Klub Štala, Lokavec, Ajdovščina

9. 7.: Poletje v kotu 2022: Ethnotrip @ Kuore Sa, Breginj

9. 7.: BorZak @ Celjski mladinski center, Celje

9. 7.: Funk Fact @ Špital za prjatle, Celje

9. 7.: FKK – Festival Kulture Kostanjevica 2022: Insan, Moveknowledgement in She Loves Pablo @ Kostanjevica na Krki [fb]

9. 7.: Heavy summer stench: Metalsteel, Hellsword, Dust Collector, Black Ivy @ TrainStation SubArt, Kranj

9. 7.: Syberia, MHM @ KC Pekarna, dvorana Gustaf, Maribor

9.–10. 7.: od:vod x sajeta art & music festival 2022: SBRI, Simm., Dojaja, Akaj, Nitka, Elovetric, Primordial Pulse, Imaginary Radio Stations, Senzorama @ Chill out room in Tropikana, Tolmin [fb]

9.–10. 7.: Sajeta Art&Music Festival 2022: Katja Šulc, Huber. Mani. Pándi., Nina Bulatovix, The Junkologist, Guido Möbius, Maulik @ Sotočje, Tolmin [fb]

9. 7.: 24. festival drugačne glasbe Trnje: Heresy, Rosa Vertov, Frisk, Tramadol, Lolita, Pomelo Chess Society, Uryan, Kresničke @ Trnje pri Pivki

9.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Nedelja, 10. julij

10. 7.: Francesco Pellegrino, Francesco Massaro @ Klub Štala, Lokavec, Ajdovščina

10. 7.: od:vod x sajeta art & music festival 2022: SBRI, Nikolaj, Vitomil, Lerro, Carmen @ Sotočje, Tolmin

10.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Ponedeljek, 11. julij

11. 7.: Hala @ Jalla Jalla, Ljubljana

11.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Torek, 12. julij

12. 7.: Judas Priest @ Arena Stožice, Ljubljana

12. 7.: Dub Corner @ Gala hala, Ljubljana [fb]

12. 7.: Lalalar, Mombao @ Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana [fb]

12. 7.: Poletni glasbeni večeri v mestu: Duo Matej in Zina @ Petkovškovo nabrežje, Ljubljana

12. 7.: Koncertni cikel Glasbarium: Mash @ Poletni atrij Lutkovnega gledališča Maribor, Maribor

12. 7.: Mozzajik Summer Festival 2022: David Morgan's Re:Union Trio @ Mozaik bar, Velenje [fb]

12. 7.: Oholo! @ Rhiz, Dunaj, Avstrija

12.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

12. 7.: Just Friends Quartet @ Prulček, Ljubljana

 

Sreda, 13. julij

13. 7.: Intimno: Lip Rouge @ Gala hala, Ljubljana [fb]

13. 7.: Martina Majerle & Goran Rukavina band @ Kavarna in bistro Slamič, terasa, Ljubljana [fb]

13. 7.: Zlatko Kaučič Kombo: Pogum pogumnih @ Kino Šiška, dvorana Komuna, Ljubljana [fb]

13. 7.: Just Friends Quartet @ Prulček, Ljubljana

13. 7.: Štras in Bojan Cvjetićanin @ Kapodistriasov trg, Koper

13. 7.: Oholo! @ Punctum, Praga, Češka

13.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

 

Četrtek, 14. julij

14. 7.: Banana Zvuk x RootsInSession @ Gala hala, Ljubljana [fb]

14. 7.: Celica špila: ŠKM Banda, Gašper Letonja @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

14. 7.: Darkland: Fatamorgana, Neon Lies @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

14. 7.: Koncerti Pr' Špini: Jure Počkaj in Pozabljeni orkester @ Ljubljanska ulica, mali trg, Izola

14. 7.: Infected Rain, Guattari, Protype5 @ TrainStation SubArt, Kranj

14. 7.: Illuminasty ... @ KC Pekarna, dvorana Gustaf, Maribor

14. 7.: Jazz v Postojni: Martine Thomas & Black Coffee @ Titov trg, Postojna

14.–17. 7.: Butik Festival 2022 @ Tolmin [fb]

14.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

14. 7.: Oholo! @ Cyrk pod Zielonym Xiężycem, Łódź, Poljska

 

Petek, 15. julij

15. 7.: Umešana jajca: K'Pow, Woo-D, Dado @ Gala hala, Ljubljana [fb]

15. 7.: Poletje v Šiški: kariti @ Kino Šiška, letni vrt kavarne, Ljubljana [fb]

15. 7.: Odprto/Open x R.A.F.A.L.: Smedja in smetke, Pakt @ Klub Gromka, Ljubljana

15. 7.: Snif x Nightwave @ Klub Monokel, Ljubljana

15. 7.: TecHno Rotation @ Klub Monokel, Ljubljana

15. 7.: Radgonsko poletje: Yani Pearl & Martin Martis + Sia Lana @ Mladinski center, Gornja Radgona

15.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

15. 7.: Festiwal Jazz Jantar: Oholo! @ Klub Żak, kavarna, Gdańsk, Poljska [fb]

 

Sobota, 16. julij

16. 7.: Poletje v kotu 2022: Pointless Rebels @ Kuore Sa, Breginj

16. 7.: Metal Rage: Dead Matches, KPC, Exiler, Urjdi, Black Camo @ Swenak, Idrija

16. 7.: Skova in Skovani, Smaal Tokk @ Center mladih Koper, Koper

16. 7.: RockFest 2022 I. del: Ekvorna, Ember, Fat Butlers, Ice on Fire @ TrainStation SubArt, Kranj

16. 7.: A Cure for Happiness – HöblPank #1: Absurd, Gründ, Anti Slaughter @ KC Pekarna, dvorana Gustaf, Maribor

16. 7.: Festival In Memoriam prof. Peter Hafner #13: Sóley, Širom, Tetameta @ Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka

16. 7.: Orlek @ Šmohor nad Laškim

16. 7.: Oholo! @ Ponava Cafe, Brno, Češka [fb]

16.–17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

16. 7.: Festiwal Jazz Jantar: Trokut @ Klub Żak, Salą Suwnicową, Gdańsk, Poljska [fb]

 

Nedelja, 17. julij

17. 7.: TAM TAM Music Festival 2022: Flamingods, M.O.R.T., Koikoi, Lelee, Nemanja, Nemeček, Nina Bulatovix, Sara Renar, The Ballet Bombs, Truth≠Tribe, Revirgin, Peter Piek, Crno dete, DJ Ciao Cesco, Mera Bhai, Fogsellers, Ćuvarkuća @ Sućuraj, Hvar, Hrvaška

17. 7.: Festival In Memoriam prof. Peter Hafner: Sóley, Širom, Ivica @ Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka

 

Ponedeljek, 18. julij

18. 7.: John Malkovich: Glasbeni kritik @ Cankarjev dom, Ljubljana [fb]

18. 7.: Passenger, Igor Božanić @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]

 

Torek, 19. julij

19. 7.: Bollywood & Bhangra Night @ Gala hala, Ljubljana [fb]

19. 7.: Malevolent Creation, Armaroth @ TrainStation SubArt, Kranj

 

Sreda, 20. julij

20. 7.: Intimno: aug.unis: Elvis Homan, Boštjan Simon @ Gala hala, Ljubljana

20. 7.: Poletje v Šiški: ШТАДТ/Stadt @ Kino Šiška, letni vrt kavarne, Ljubljana [fb]

20. 7.: Ignor @ Klub Gromka, Ljubljana

20. 7.: Poletje v kotu 2022: Nina Tajč trio @ Kuore Sa, Breginj

 

Četrtek, 21. julij

21. 7.: Čompe @ Gala Hala, Ljubljana [fb]

21. 7.: Celica špila: Blaž & ManMachine @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

21. 7.: Koncerti Pr' Špini: 3:rma @ Ljubljanska ulica, mali trg, Izola

21. 7.: Kultur Shock, Nubira @ Center mladih Koper, Koper

21. 7.: Jazz v Postojni: Gwen Hughes @ Titov trg, Postojna

21.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

21. 7.: Nasty Abyss: Sadistic Intent & Sijjin @ Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška [fb]

 

Petek, 22. julij

22. 7.: Definitivno: Dacho, Vazz, Recycleman @ Gala hala, Ljubljana [fb]

22. 7.: Crippled Fox, Human Host Body @ Jalla Jalla, Ljubljana

22. 7.: Ketna: Neuromancer, Maskardh, Dislocated @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

22. 7.: Ketna after: Ofnana_pesa, Shekuza, Lucious Light after @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

22. 7.: Tomaž Hostnik @ Prulček, Ljubljana

22. 7.: Giraffe Men feat. Marietta Sisters, Pretty Explosions @ Mknž, Ilirska Bistrica

22.–23. 7.: IzolaMjuzikFest 11: Pankrti, Svojat, Valter Brani Sarajevo, Anti Slaughter, ParaNoise, Jesus Rashid, Emil Memon & Psyhadelix @ Hangar bar, Izola

22. 7.: Carnium death fest: Artificial Brain, Devoid of Thought, Vaktal, Siderean, Black Reaper, Nefarious Vermin @ TrainStation SubArt, Kranj

22. 7.: Koncertni cikel Glasbarium: duo Atanasovski Zanchini @ Poletni atrij Lutkovnega gledališča Maribor, Maribor

22.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

22. 7.: Mrfy @ Ploščad pri Domu kulture, Velenje

 

Sobota, 23. julij

23. 7.: Wave Riders: Summer waves part two @ Gala hala, Ljubljana [fb]

23. 7.: Giraffe Men feat. Marietta Sisters, Erotični biljan i njegovi heretiki, Gužva u bajt, after DJane Skabina @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

23. 7.: IzolaMjuzikFest 11 – DJ night: Ian F, Marta, Marko Paulovič, Kendi ... @ Hangar bar, Izola

23.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

23. 7.: Festival In Memoriam prof. Peter Hafner: Repetitor, Haiku Garden, Disdrug, Zlin @ Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka

 

Nedelja, 24. julij

24.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

24.–30. 7.: MetalDays 2022 @ Tolmin

 

Ponedeljek, 25. julij

25. 7.: Adrenalized, One Hidden Frame, NUFO @ Klub Gromka, Ljubljana [fb]

25.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

25.–30. 7.: MetalDays 2022 @ Tolmin

 

Torek, 26. julij

26. 7.: Fina muzika iz Mediterana @ Gala hala, Ljubljana

26. 7.: Deafkids, CvetoRamšakBodiroža @ Klub Gromka, Ljubljana

26.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

26.–30. 7.: MetalDays 2022 @ Tolmin

 

Sreda, 27. julij

27. 7.: Föllakzoid @ Gala hala, Ljubljana [fb]

27. 7.: Autor @ Jalla Jalla, Ljubljana

27. 7.: Poletje v Šiški: Duo Vadis @ Kino Šiška, letni vrt kavarne, Ljubljana [fb]

27. 7.: Pyrolysis @ Prulček, Ljubljana

27.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

27.–30. 7.: MetalDays 2022 @ Tolmin

 

Četrtek, 28. julij

28. 7.: I Sordi @ Gala hala, Ljubljana

28. 7.: J. Zunz, Warlord Chipmonk @ Klub Gromka, Ljubljana

28. 7.: Celica špila: Monstrumental @ Hostel Celica, Ljubljana [fb]

28. 7.: Koncerti Pr' Špini: Lelee @ Ljubljanska ulica, mali trg, Izola

28. 7.: Jazz v Postojni: Techno Vikings @ Titov trg, Postojna

28. 7.: freekind @ Muzikafe, Ptuj

28.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

28.–31. 7.: Wkrwglca: Bajaga i Instruktori, Matter, Vazz ... @ Plešivica pri Sežani

28.–30. 7.: MetalDays 2022 @ Tolmin

 

Petek, 29. julij

29. 7.: Rapetek 168: WU 30 – Borka, K’Pow, Nasty Mad Flava, White AF @ Gala hala, Ljubljana [fb]

29. 7.: Links & Leeseetsa @ Klub Gromka, Ljubljana

29. 7.: 27. Keltika: Tamikrest @ Star plac, Cerkno

29. 7.: Raggalution, Smetnaki @ TrainStation SubArt, Kranj

29. 7.: Koncertni cikel Glasbarium: Hadžimanov & Jevtović duo @ Poletni atrij Lutkovnega gledališča Maribor, Maribor

29. 7.: Festival novomeške glasbe: Luto, Krt, Parliament Attack @ Glavni trg, Novo mesto

29.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

29.–30. 7.: MetalDays 2022 @ Tolmin

29. 7.: Mlada zagorska noč: Jet Black Diamonds, Kokosy, Kiwi Flash @ Mladinski center Zagorje, Zagorje ob Savi

29. 7.: Ari Tsugi @ Prulček, Ljubljana

 

Sobota, 30. julij

30. 7.: Tamikrest @ Gala hala, Ljubljana

30. 7.: Pank vikend: Pigs Parlament, Cener, Happy ol' McWeasel, The Beginnings/Novi Pochetok @ Mladinski kulturni center Hiša mladih, Ajdovščina

30. 7.: Poletje v kotu 2022: Ansambl Ikebana, Podoba glasbe @ Kuore Sa, Breginj

30. 7.: S.A.R.S. @ TrainStation SubArt, Kranj [fb]

30.–31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

30. 7.: MetalDays 2022 @ Tolmin

30. 7.: Tminsko poletje 22: Grešni kozli @ Pri fontani, Tolmin

30. 7.: Festival nasedlega kita: Pantaloons, Oyng!, Toljo, Jerpa, FNK Crew @ Letni kino ob Škalskem jezeru, Velenje

30. 7.: Muita Maré @ Prulček, Ljubljana

 

Nedelja, 31. julij

31. 7.: Mladifest 2022 @ Sežana [fb]

 

Na dosluh! 

 

facebook twitter rss

 

Podprite kakovostne radijske vsebine tudi v koronski dobi, kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • [[nid:123]] - Insert a node content
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.