SEZNAM SKLADB ZA 14. 3. 2019, 11.00-15.00 (NIK DROZG)

SEZNAM SKLADB ZA 14. 3. 2019, 11.00-15.00 (NIK DROZG)

Oddaja
14. 3. 2019 - 11.00

01 - Salonski – Trodejanka

02 - Katalena - Fantje se zbirajo (23. 3. Bar Gabrijel, Cerkno – Keltika)

03 - Mimika - The World Of Steady Supply

04 - Jimmy Barka Experience - Sangoro the Fisherman (kmalu novi EP)

05 - No Metal in This Battle - ON15

06 - Phoenician Drive - Biki Beach

07 - GABBY SIARRAS – Moana

08 - Little Willie John - Leave My Kitten Alone (biografska oddaja v zadnjih Zobeh modrosti)

09 - Dex Romweber Duo - Last Kind Word Blues (feat. Jack White)

10 - ŠKM banda - Tri lejta (30. 4. @Mkk Črnomelj, RŠ50, Scena podpiše)

11 - All Strings Detached - What To Do (25. 5. @Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka, RŠ50 + Hafnerjev memorial, Scena podpiše)

12 - Lubomyr Melnyk - Requiem For A Fallen Tree (23. 4. @Kino Šiška, RŠ + Kataman + Kino Šiška, Scena podpiše)

13 - Cameron Graves - Fixing a Hole

14 - Horse Lords - Time Slip

15 - Housewives – SmttnKttns (nov single)

16 - Kalu - The Loosing Side (12.-13. 4. @Tresk)

17 - Julia Holter – Whether

18 - Laibach - Bogomila (Verführung)

19 - Lynch - Oro zatvorenih očiju (13. 4. @Tresk, Kino Šiška, 5. 6. @Kino Šiška w/ Crack Cloud)

20 - Crack Cloud - Image Craft (5. 6. @Kino Šiška)

21 - Nina Bulatovix - Topla voda (18. 3. @Layerjeva hiša w/ Xiu Xiu, RŠ50 + Layerjeva hiša, Scena podpiše, 6. 4. @Kino Šiška w/ The Young Gods)

22 - Xiu Xiu - It Comes Out as a Joke (18. 3. @Layerjeva hiša, RŠ50 + Layerjeva hiša, Scena podpiše)

23 - Zu – Obsidian (28. 3. @Klub Gromka, RŠ50 + Defonija, Scena podpiše)

24 - Gum Takes Tooth - Lofty Thatch

25 - Kal Marks - Fuck That Guy (5. 5. @Ch0, RŠ50 + Level Up, Scena podpiše)

26 - Body Says No – Unknown (16. 4. @RŠ Afterparty, 5. 5. @Ch0, RŠ50 + Level Up, Scena podpiše)

27 - Nikki Louder – CV (27. 4. @Mikk Murska Sobota – Delu čast in oblast festival, RŠ50 + Mikk, Scena podpiše)

28 - Seine – Spavam (kmalu nova plata)

29 - Ill Considered – Waterfall (23. 5. @Kino Šiška, Druga godba 2019)

30 - Ill Considered - Single Leaf (23. 5. @Kino Šiška, Druga godba 2019)

31 - Yonatan Gat – Medicine (23. 5. @Kino Šiška, Druga godba 2019)

32 - Paal Nilssen-Love – Restless

33 - Escape-ism - the stars get in the way

34 - Kleemar – Sajkolefanje (19. 4. @Maribor, RŠ50 + Stolp3, Scena podpiše)

35 - Special Request - Scrambled In LS1

36 - Christian Kroupa – Transhumanism (19. 4. @Maribor, RŠ50 + Stolp3, Scena podpiše)

Institucije: 

facebook twitter rss

 

Vam je bilo všeč, kar ste prebrali? Če bi radi spodbudili in podprli še več takih vsebin, potem kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.

randomness