Seznam skladb za 9. 9. 2020, 16.00–19.00 (Jure Boršič)

Seznam skladb za 9. 9. 2020, 16.00–19.00 (Jure Boršič)

Kulturna ali glasbena novica
9. 9. 2020 - 16.00

1. MARKO BRECELJ - SAME PRAVE STVARI - COCTAIL OBILNI (PREDVOLILNI) - 4:18

2. BRATKO BIBIČ & THE MADLEYS - TAROTSKA - CDWR 000176 - 4:30

3. VLADIMIR KANDIČ (BATA KANDA) - AVEN RAMALEN, AVEN CAVALEN - BALKAN BLUES 1 - 4:33

4. FISH IN OIL - BORSALINO - 3 KLJUČA - 5:22

5. TOM WAITS - GOD'S AWAY ON BUSINESS - BLOOD MONEY - 3:00

6. WASTED SHIRT - FIST IN MY WARD - FUNGUS II - 3:10

7. NINA BULATOVIX - BRECHT - JATE - 3:58

8. JANA BELTRAN - CADMIUM (YELLOW) DEEP - AMORETTI - 4:07

9. ɜ:RMA - LADY LUCK - KLUBSKI MARATON 2020 DEMO - 3:31

10. KING KRULE - SUPERMARCHÉ - MAN ALIVE! - 2:36

11. BIG BUSINESS - HEAL THE WEAK - THE BEAST YOU ARE - 5:06

12. EX, THE - THE HEART CONDUCTOR - 27 PASSPORTS - 4:50

13. GIL SCOTT-HERON & MAKAYA MCCRAVEN - ME AND THE DEVIL - WE'RE NEW AGAIN (A REIMAGINING BY MAKAYA MCCRAVEN) - 4:48

14. PACIFIC GAS AND ELECTRIC - ARE YOU READY - CD 000018 - 5:30

15. ORNETTE COLEMAN & PRIME TIME - STREET BLUES - TONE DIALING - 5:01

16. MEDESKI, MARTIN & WOOD - BLOODY OIL - END OF THE WORLD PARTY (JUST IN CASE) - 4:42

17. AESOP ROCK - FAST CARS, DANGER, FIRE AND KNIVES - THE WIRE TAPPER 12 - 4:38

18. DANNY BROWN - DOWNWARD SPIRAL - ATROCITY EXHIBITION - 2:52

19. KLINCI - SKUS KLINCI - KLUBSKI MARATON 2020 DEMO - 4:20

20. MOBB DEEP - SURVIVAL OF THE FITTEST - THE INFAMOUS - 3:44

21. IRREVERSIBLE ENTANGLEMENTS - BREAD OUT OF STONE - WHO SENT YOU? - 4:48

22. KAVASUTRA - THE BREAK - KLUBSKI MARATON 2020 DEMO - 5:14

23. NEVEMNEVEM - TREBUŠNJAKI ZA DOLORES - ČISTO MALO LJUDI - 4:35

24. LAIBACH - TANZ MIT LAIBACH - WAT - 4:18

25. EINSTURZENDE NEUBAUTEN - ALLES WIEDER OFFEN - ALLES WIEDER OFFEN - 4:14

26. AIMING FOR ENRIKE - DON'T HASSLE THE HOFF - MUSIC FOR WORKING OUT - 3:49

27. ČAO PORTOROŽ - LJUBAVNIK - POP - 4:56

28. ŠIROM - SPRAN FANTIČ IZ VREČE ŽABJE VZEMA FOSILE - SVET, KI SPEČE KONJU CVET - 2:43

29. DRAJNARJUVA VAMPA - NA SONČN UPRAU - DIVJI ZAHOD - 2:26

30. SHABAKA AND THE ANCESTORS - RUN, THE DARKNESS WILL PASS - WE WERE SENT HERE BY HISTORY - 4:09

31. LOKONON ANDRÉ & LES VOLCANS - MI KPLE DOGBEKPO - AFRICAN SCREAM CONTEST - 3:54

32. ARTO LINDSAY - PRE-FEELINGS - PRIZE - 4:48

33. RAMBO AMADEUS & MUTANT DANCE SEXTET - FRUSTRATIONS ABOUT EVERYTHING - U DOMU SINDIKATA - 3:08

34. OLFAMOŽ - SE SESEDA - HUPAM, DA STE DOBRO - 4:40

35. CAPTAIN BEEFHEART - DACHAU BLUES - TROUT MASK REPLICA - 2:21

36. OTROCI SOCIALIZMA - NOČ JE - CDYU 000408 - 2:48

 

facebook twitter rss

 

Podprite kakovostne radijske vsebine tudi v koronski dobi, kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.