16. 5. 2016

Nočni program

00.00
radio kaki

Jutranji program

07.00
08.05
08.30
NULTA OBVESTILA
10.05
10.40
ABI FALAFL TALA FALAFLE
Špiker: Riki in Stanko
Tehnika: Doles
Glasbena oprema: Anže Zorman

Dopopoldanski program

11.00
11.30
I. OBVESTILA
13.00
Psi brezčasja
13.30
KINODVOR TALA VSTOPNICE ZA DHEEPAN
Špiker: Cvetko
Tehnika: Primož
Glasbena oprema: Žiga Pohleven

Popoldanski program

14.25
14.30
14. 5.: The Tiger Lillies @ Kino Šiška
15.00
dnevni informativni program
16.25
17.00
Osredotočenje dneva
18.30
II. obvestila
Špiker: Mojca
Tehnika: JureA
Glasbena oprema: Pina Gabrijan

Večerni program

19.00
PSYCHIC TV - Fishscales Falling: A Smorgasbord Ov Delights - Mixtape Volume 1 (Dais Records, 2016)
Tehnika: 359

Komentarji

S.H. / 16. Maj 2016 / 21.10

Dub Lab
POSEBNO OBVESTILO !!!
Zaradi položaja beguncev v Evropi, so na mejah poostrene kontrole tujcev. Ker je MEXICAN STEPPER mehiški državljan, je bil njegov vstop, kljub večkratnim poskusom prečkanja meje žal neuspešen in s tem njegov prihod v Ljubljano danes onemogočen, za kar se vsem iskreno opravičuje in obljublja nastop v Ljubljani ob naslednjem možnem terminu.
Namesto njega bo danes reglerje na Dub Labu prevzel Haris Pilton, tokrat s svojo "strictly vinyl" reggae, dub in ska selekcijo.
SPECIAL NOTE !!!
Due the refugees situations in Europe the frontiers are in high strictly control of foreigners and with MEXICAN STEPPER condition of Mexican citizen, entrance in Slovenia was refused and it was really impossible to arrive to Ljubljana, even after of a few of tries of border crossing.
Instead, behind the mixer control tonight Haris Pilton with his "Strictly Vinyl" reggae, dub and ska selection.

Komentiraj

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.