SEZNAM SKLADB ZA 03. 17. 2019, 11.00-18.00 (NEJC SUBAN)

SEZNAM SKLADB ZA 03. 17. 2019, 11.00-18.00 (NEJC SUBAN)

Oddaja
17. 3. 2019 - 11.00
  1. Jan Jelinek – Forest Weaver – 2.31
  2. JASSS – Cotton For Lunch – 4.57
  3. Zoe Mc Pherson – Inoui (And Free) – 5.53
  4. Sun Araw – Harken Sawshine – 4.29
  5. Os Mulheres Negras – So Quero Un Xodo – 3.37
  6. Hieroglyphic Being, Sarathy Korwar & Shabaka Hutchings – Ashramy – 4.23
  7. Black Zone Chant Myth – Ideas In Action – 4.24
  8. Bjorn Torske – Bryggesjau – 3.50
  9. E.R.P. – Overcast – 5.38 – Tolpa, 18. 1.
  10. Bjarki – Alone In Sandkassi – 3.08 Tolpa, 22. 2.
  11. Slikback – Karum – 3.30
  12. DJ Nigga Fox – Um Ano – 4.18
  13. Dengue Dengue Dengue! – Alpha&Omega – 3.26
  14. Jose Casmiro – Morti Sta Bidjacu – 5.23
  15. Steel Pulse – Macka Splaff – 4.20
  16. Manu Negra – Lonsome Bbop – 2.27
  17. Haustor – Neobičan Dan – 3.53
  18. Šarlo Akrobata – Oko Moje Glave – 2.46
  19. Buldožer – Jeftini Sladkiši – 3.50
  20. Amon Duul II – 6.12
  21. Nevem Nevem – Trebušnjaki Za Dolores – 4.35
  22. Dub Trio – One Man Tag Crew – 2.44
  23. Darla Smoking – Sali – 4.37
  24. Secret Chiefs 3 – Resurection Day Soundtrack: Hot Pursuit In The Eagles Nest – 5.04
  25. Critters Buggin' – Toad Garden – 4.17
  26. Alchemical Playgrounds – Bad Screw – 3.32
  27. HHY & The Macumbas – Swisid Mekanzie Rejiman – 3.44 Tolpa, 10. 2.
  28. Zu – Solar Anus – 3.51
  29. Ottone Pesante – Angels Of The Earth – 2.58
  30. Jegulja – Foot In Shit – 3.38
  31. Xiu Xiu – Pumpkin Attack On Mum And Daddy – 5.00 – 18. 3.: Xiu Xiu, Nina Bulatovix @ Layerjeva hiša, Kranj & nova plata v Tolpi, 14. 3.
  32. Amnesia Scanner – Faceless – 2.31
  33. Blaž – Air Finally – 2.26
  34. Kaytranada – Breakdance Lesson No.1 – 4.28
  35. Borka – Stingy Thingy (Josip Klobučar mix) – 3.18
  36. Loudspeaker Alliance – Shotguns In The Sun – 2.25
  37. Debmaster – Bunk – 2.02
  38. Beastie Boys – Root Down – 2.31
  39. Medeski ,Martin & Wood – Little Water Rides Again – 3.55
  40. Jimmi Borka Experience – Alphabet Soup - 6.17
  41. Earl Sweatshirt – Ontheway! (ft. Standing On The Corner ) – 1.42
  42. DJ Krush – Yeah – 3.22
  43. Kaman Leung – Untitled – 4.52
  44. Del Tha Funky Homosapien – Sleeping On My Steps – 3.18
  45. Rambo Amadeus – Fela Kuti, Druže Stari – 4.42 - 31. 3.: Ortofest: Rambo Amadeus & Five Winnetous @ Orto Bar, Ljubljana
  46. Snae Perchaboon – Pen Jung Dai – 2.28
  47. Shar Habeel – El Bambi – 5.29
  48. Selda Bagcan – Yaylalar – 3.48
  49. Abaitil Ashwai – 3.52
  50. Zora Jones & Sinjin Hawke – God – 2.53
  51. Lord RAJA – Zerulean – 2.17
  52. IC3PEAK – BBU – 3.50 – 15. 4.: IC3PEAK @ Kino Šiška, Ljubljana
  53. Lee Gamble – Kali Wave – 3.20
  54. Aleksi Perala – NL-L56-18-07447 – 4.18 – nova plata v Tolpi, RŠ Interviju & DJ Grafiti
  55. Alpha 606 – Dahomey – 4.12
  56. Deena Abdelwashed – 5/5 – 4.42
  57. Carla Del Forno – What You Gonna Do? – 3.55
  58. Tapan – Trouble – 12.01
  59. Bakalina – Kanc Sveta – 5.41
  60. Uri Caine – Lumah – 3.14 - 19. 3.: Uri Caine (The Stone Series in Cankarjevi torki) @ Klub CD, Ljubljana
  61. Katalena – Nore Gobe – 2.47 - 23. 3.: Katalena @ Kinogledališče Tolmin, Tolmin
  62. Koromač – Insane – 5.22
  63. Lucien Dubuis Trio & Marc Ribot – 3.54
  64. ŠKM Banda – 43 – 2.25 - 11. 4.: THE ILLS + ŠKM banda @ Kino Šiška, Ljubljana & Tolpa, 23. 1.
  65. Manul – Spit Mandrake – 6.35
  66. The Non – At Brilling – 2.21
  67. A Place To Bury Strangers – Straight – 3.22

facebook twitter rss

 

RŠ praznuje 51 let! Če bi radi spodbujali kakovostne radijske vsebine tudi v postabrahamski dobi, potem kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.