SEZNAM SKLADB ZA 16. 11. 2019, 11.00–19.00 (CHRISTIAN KOPAČ)

Oddaja
16. 11. 2019 - 11.00

01 - Hoàng Cơ Thụy - Phu Luc Chan
02 - Jörai Hrap - Nga Yang rông (Music for the Sacrifice to the Spirits of the Community House): I. Rum
03 - Choichi Terukina, Shinjin Kise - Kajadifu bushi
04 - Ikue Mori - Agate Amulets
05 - Martin Kayo - Daïté - Musique De Solistes
06 - ŠKM banda - Diabolog
07 - Arp - Kalimboid
08 - Lonnie Holley - How Far Is Spaced-Out?
09 - Kolida Babo - Kolida Arabesque
10 - Laneous - I Wanna Be Your Girl
11 - Širom - Low Probability of a Hug
12 - Tea Tulić - Dah
13 - Absent Music - The Desert
14 - Seven Davis Jr. - Hero
15 - Mariah - 心臓の扉
16 - The Durian Brothers - Angstbirne
17 - Moritz Simon Geist - The DNA Of Drumming
18 - Yusef Lateef - Mud Theatre
19 - Bara Sambarou Sarré - Ewli
20 - Various Artists - Onkila 1
21 - Firmin Viry - Ti Marie Baltar
22 - Kanyanya Muyinda Ensemble - Emizimu Giwulidde Engoma
23 - Ti Fock - Sé Pi Bodié
24 - Meredith Monk - Panda Chant Ii
25 - Skinny Pelembe - My Love Is Burning, Up
26 - Leemajik - Či Bum (bad tape edit)
27 - Riddlore - Tester Riddlore
28 - Miss Red - Shut In Your Head
29 - Yao Bobby, Simon Grab - Diamonds
30 - Equiknoxx, Shanique Marie, Bobby Blackbird, Time Cow, Gavsborg - Jump!
31 - Kemba - Deadass
32 - Afriqua, Salomon Faye - Go Tell It
33 - Al Massrieen - Longa
34 - Borka - San Jedne
35 - Vazz - Srecko
36 - N'toko - Joe Le Taxxxi
37 - Damu The Fudgemunk, MF DOOM, Insight The Truncator - Coco Mango Sliced (Power Outage Mix)
38 - drone emoji - Drone Emoji
39 - Birdhouse, Umoja, Pitch Controller Mitch, Rebiere - Late Inflate
40 - Nico Teen and Spark O - End of the World
41 - Saâda Bonaire - The Facts
42 - Borghesia - Tako mladi
43 - Wanda Jackson, The Cramps - Funnel of Love
44 - Ritual Howls - All I've Known
45 - Mark Heaney  - Buldozer (Bernays Propaganda)
46 - Circa Tapes - So Cold
47 - Damir Avdić - Anarhokapitalizam
48 - Oliver Tree - Fuck
49 - Oscar #Worldpeace - No White God
50 - DJ Chap - that hoe sh*t (i love it)
51 - M¥SS KETA, Populous - XANANAS
52 - MIKE - Planet
53 - Max Cooper - Repetition
54 - Opto - 04.24 p.m.
55 - Zergon - NTU
56 - Matmos - Plastic Anniversary
57 - Renick Bell - Acquiring Discipline
58 - Astrobotnia - Rainforest
59 - Squarepusher - Freeman, Hardy & Willis Acid
60 - Nicolas Jaar - American Invasion
61 - Ice_Eyes - Move from Zero (Turbo Teeth Slabs Mix)
62 - Underground Resistance - Kill My Radio Station
63 - Jay Anderson - Didn't Care Too Much
64 - Ago Tela - Eti
65 - ASC - Deep Freeze
66 - Radius ETC, Rene Cruz - Coming to a Radio Near You
67 - Yanoosh - Ache
68 - Repetitor - Laka zabava
69 - 48 Chairs - Too Nice for Nigel
70 - Nina Bulatovix - Psihiatrija
71 - Senyawa - Kabar
72 - Veronica Vasicka - From Here (Original 2004 Version)
73 - Doxa Sinistra - The Other Stranger
74 - Sudeten Creche - Kindergarten

facebook twitter rss

 

Podprite kakovostne radijske vsebine tudi v koronski dobi, kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • [[nid:123]] - Insert a node content
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.