Seznam skladb za 20. 5. 2022, 11.00–15.00 (Christian Kopač)

Oddaja
20. 5. 2022 - 11.00

1. Sami Baha - When the Sun's Gone (ft. Yung Lean)
2. HÜMA UTKU - Ataxia
3. Tony Allen & Jeff Mills - The Seed - 21. 5.: 33K4: Jeff Mills, Dojaja, Simm., Nitz, Nulla @ Klub K4, Ljubljana
4. SEINE - Opaljenje
5. Juana Aguirre - Fuego
6. Morita Vargas - Deysa
7. New Balkan Wife - Minuta i pol
8. Uwalmassa - Putung
9. Rodrigo Cuevas, Raül Refree - Muiñeira Para A Filla Da Bruxa - 24.–30. 5.: 38. mednarodni festival Druga godba – Migracije zvoka: Rodrigo Cuevas @ Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana [fb]
10. Nilamayé - El Nazareno
11. Sons Of Kemet - To Never Forget The Source - 30. 5.: 38. mednarodni festival Druga godba – Migracije zvoka: Sons of Kemet, Moor Mother @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]
12. HHY & The Kampala Unit - Bursting Thru The Gates
13. Nilotika Cultural Ensemble - Kekusimbe
14. Kuunatic - Lava Naksh
15. Delta 5 - Mind Your Own Business
16. micusnule - czerwone - clause résolutoire
17. LELEE - Čudo
18. Old Time Relijun - The Foundation Is Cracked
19. Mikan Mukku (みかんむくっ) - ちんダン
20. Brandon Seabrook - The Greatest Bile Pt. 1 - 20.–21. 5.: 27. Jazz Cerkno: Brandon Seabrook Trio @ Star plac, glavni oder, Cerkno [fb]
21. Raja Kirik - Raja Edan
22. Pantaloons - Horse - 20.–21. 5.: 27. Jazz Cerkno: Pantaloons, poulični koncert @ različne lokacije, Cerkno [fb]
23. Mauskovic Dance Band - Weather
24. África Negra - Quá Na Buá Néga Fá
25. Grupo La Droga - El Maromero
26. Solo Ansamblis - Baloje
27. vhvl - treee
28. S.O.N.S - Upside Down
29. Fujita Pinnacle & M4loo - Data Thief - 20. 5.: Štrom: Respawn: Sava, Na5a, Ubica, Fujita Pinnacle @ Channel Zero, Ljubljana [fb]
30. DJ Bakto - Svu Vutru (feat. SunnySun) - 21. 5.: Dan tetkine radosti @ Gala hala, Ljubljana [fb]
31. SunnySun - Don't Care - 28. 5.: Nipke: predstavitev novega albuma Retro + Kokosy, DJ SunnySun @ Kino Šiška, dvorana Katedrala, Ljubljana [fb]
32. BCS - Gold Standard
33. Nulla - Laszlo - 21. 5.: 33K4: Jeff Mills, Dojaja, Simm., Nitz, Nulla @ Klub K4, Ljubljana
34. Legowelt - Silent Service
35. Nitz - KBLX - 21. 5.: 33K4: Jeff Mills, Dojaja, Simm., Nitz, Nulla @ Klub K4, Ljubljana
36. .čunfa - Dunk
37. PESS - Wind Of June
38. Natalie Bergman - Talk To The Lord - 17. 8.: Sogodbe: Natalie Bergman @ Gala hala, Ljubljana [fb]
39. Marc Ribot’s Ceramic Dog - Nickelodeon
40. Khruangbin & Leon Bridges - Mariella
41. balans - koža - 21. 5.: balans @ Dom mladih Sarajevo, Sarajevo
42. Killa Brin - Rap Župca
43. SBO - Trnow III Povratek v Trnow

facebook twitter rss

 

Podprite kakovostne radijske vsebine tudi v koronski dobi, kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentarji

Fajn sem se mel

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • [[nid:123]] - Insert a node content
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.