100db 4-urni prelet leta 2020

Oddaja

Vse o 2020 domači glasbeni sceni na RŠu - specialka 2020 - top rock hip hop jazz elektronika streami

EREŠ EKSPREŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ 


dizjan especiale: Kaktuskaktus

KAJ SMO LETOS POKRIVALI ŠE Z LETNICO 2019: 

Peter Andrej – Levi in desni breg - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/peter-andrej-levi-in-desni-breg

Koromač – Kontrapunk - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/koroma%C4%8D-kontrapunk

Zlatko Kaučič, Tomaž Grom – The Ear Is The Shadow Of The Eye - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/zlatko-kau%C4%8Di%C4%8D-toma%...

Vazz – Jacob Deluxe - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/vazz-jacob-deluxe

Marko Jenič - ...breznavdiha… - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/marko-jeni%C4%8D-breznavdiha

BRGS – In_dependences - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/brgs-in-dependences

Beton LTD. - Mahlzeit - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/beton-ltd-mahlzeit

Niko Novak – 1, 2, 3, … 4 - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/niko-novak-1-2-3-4

Vulvathrone - Whoreification - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/vulvathrone-whoreification

Spiral Mind – A Play of Shadows - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/spiral-mind-a-play-of-shadows

IZDANO JANUARJA 2020:

Svojat – Svojat - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/svojat-svojat

All Strings Detached – Septet - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/all-strings-detached-septet

Čao Portorož – POP - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/%C4%8Dao-portoro%C5%BE-pop

AKA Neomi – Beautiful Disasters - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/aka-neomi-beautiful-disasters

II/III – it could be paradise - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/ii-iii-it-could-be-paradise

Brest - V polsnu - https://radiostudent.si/glasba/100-decibelov/100-decibelov-100

Samo Kutin & Martin Küchen – Stutter and Strike - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/samo-kutin-and-martin-k%C3%BCchen-stutter-and-strike

Imposter - Marenda - https://imposter1.bandcamp.com/album/marenda

Nika Solce - Ko duše pokličem - https://radiostudent.si/glasba/sva%C5%A1tarnica/du%C5%A1e-poklicarnica

IZDANO FEBRUARJA 2020:

SMRT - Sado Masochistic Ritual Temple - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/s-m-r-t-sado-masochistic-ritual-temple

Samo Šalamon Trio, Igor Matković, Kristijan Kranjčan - Rare Ebb - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/samo-%C5%A1alamon-trio-feat-igor-matkovi%C4%87-kristijan-krajn%C4%8Dan-rare-ebb

Samo Šalamon Trio, Igor Matković, Kristijan Kranjčan - Common Flow - https://radiostudent.si/glasba/100-decibelov/100-decibelov-104

Bootleg Unit - Honey, did you break all my jazz cassettes? - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/bootleg-unit-honey-did-you-break-all-my-jazz-cassettes

Mrigo & Ghet - Še - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/mrigo-ghet-%C5%A1e

Jure Pukl - Broken Circles - https://radiostudent.si/glasba/100-decibelov/100-decibelov-106

Gisaza & FLO - Saratoga EP - https://gisaza.bandcamp.com/album/gisaza-x-flo-saratoga-ep

Tadi Tada - King Kong - https://radiostudent.si/glasba/100-decibelov/100-decibelov-103

IZDANO MARCA 2020:

Mart – Vuk - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/mart-vuk

Warlord Chipmonk – demetia - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/warlord-chipmonk-dementia

Ana Kravanja in Samo Kutin – Trosi kumulusa - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/ana-kravanja-samo-kutin-trosi-kumulusa

Jegulja – Exit Sandman - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/jegulja-exit-sandman

Kaja Draksler Octet – Out for Stars - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/kaja-draksler-octet-out-for-stars

Eyecontact - Still Here - https://eyecontactband.bandcamp.com/album/still-here

Terranigma - HydroZone EP - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/terranigma-hydrozone-ep-svašta

Žiga Murko - Traps - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/trapsvašta

Bock Trio - Error Type 2 - https://lenartdebock.bandcamp.com/releases

Bojan Krhlanko - Circle of Pax - https://pocketmusic.bandcamp.com/album/bojan-krhlanko-circle-of-pax

Matej Krajnc - COVID-19 Blues - https://matejkrajnc.bandcamp.com/album/covid-19-blues-ep

IZDANO APRILA 2020:  

U$il – Qwa - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/ui%C5%82-qwa

Marax – The Witch - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/marax-the-witch

Matter - Vanilla - https://rx-tx.org/album/vanilla

FLO - Endgame EP - https://flodubs.bandcamp.com/album/endgame-ep

Christian Kroupa - A Little Flower - https://fruitmerchant.bandcamp.com/album/a-little-flower

BRGS - Doma sedim in jokam - Bolečina za svet, boben, povratno zanko in srcozlom - https://zvocniprepihi.bandcamp.com/album/brgs-doma-sedim-in-jokam-bole-i...

Počeni Škafi – Dunaj - https://poceni-skafi.bandcamp.com/album/dunaj

BRGS - Plastic Whales - https://zvocniprepihi.bandcamp.com/album/brgs-plastic-whales

Warlord Chipmonk - dementia - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/warlord-chipmonk-dementia

Nastja Janžekovič & tovariš strmoglavljen - NASTJANJA - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/nastjanja-šta 

Nastja Janžekovič & tovariš strmoglavljen - NASTJANJA II - https://tovaristrmoglavljen.bandcamp.com/album/nastjanja-ii

IZDANO MAJA 2020:

Oholo! - Mnogobolje - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/oholo-mnogobolje

Trinajst – Culture of ongoing violence, insecurity and distress - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/lowlander-a-new-oomph-trinajst-culture-of-ongoing-violence-insecurity-and

Muzikačaka – Povezava in življenje na daljavo - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/muzika%C4%8Daka-povezava-in-%C5%BEivljenje-na-daljavo

SupaGrozny - Zob časa - https://radiostudent.si/glasba/100-decibelov/dej-radio-bolj-na-100-decib...

Interrupted system call – 2 +2 je ob treh enako 4 - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/interrupted-system-call-2-2-ist-um-3-uhr-gleich-4-2-2-je-ob-treh-enako-4

Vollmaier – Kind of Laibach - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/vollmaier-kind-of-laibach

Mono Scarves - Prijazna ploščica - https://monoscarves.bandcamp.com/album/prijazna-plo-ica 

IZDANO JUNIJA 2020:

Lowlander – A New Oomph - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/lowlander-a-new-oomph-trinajst-culture-of-ongoing-violence-insecurity-and

Zhlehtet – Toyomi - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/zhlehtet-toyomi

Frederic D. Oberland & Irena Z. Tomažin – Arba, dak arba - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/fr%C3%A9d%C3%A9ric-d-oberland-irena-z-toma%C5%BEin-arba-d%C3%A2k-arba

MORVERN – How are you - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/morvern-how-are-you

Suzi Soprano - Suzi Soprano EP - https://suzisoprano.bandcamp.com/album/suzi-soprano

Nitz - Little Pointers EP - https://originrecords.bandcamp.com/album/little-pointers-ep

Umdhlebi - Nikoli ne boš sam - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/umdhlebitarnica

Lil Bini - Bedroom Demons - https://soprecords.bandcamp.com/album/bedroom-demons

Vintage Versace - Sample Vibes Vol. 1 - Home Edition - https://soprecords.bandcamp.com/album/--2

Samuel Blues - Samurai Shoes - https://samuel13.bandcamp.com/album/samurai-shoes

Alípio Carvalho Neto, Zlatko Kaučič, Gal Furlan – Bora: Blasts of Chance - https://www.klopotec.si/klopotecglasba/cd_bora/

IZDANO JULIJA 2020:

Nikson - LFO UFO - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/nikson-lfo-ufo-kaelin-ellis-moments

Jana Beltran – Amoretti - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/jana-beltran-amoretti

Nikki Louder – Nikki Louder - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/nikki-louder-nikki-louder-suzi-soprano-suzi-soprano

Agregat – Agregatke Dol - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/agregat-agregatke-dol

Czajka & Puchacz – Bivališča - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/czajka-puchacz-bivali%C5%A1%C4%8Da

Miha Peterlič – Nizke vode - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/miha-peterli%C4%8D-nizke-vode

Lenart Merlin - Masa Ljudi EP - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/lenart-merlin-masa-ljudi

Gal Furlan - Corona Romana - https://www.klopotec.si/klopotecglasba/cd_galfurlan115/

Pregor Gintar ft. Partin Meterca - Spidvej Techno - https://soprecords.bandcamp.com/album/spidvej-techno

IZDANO AVGUSTA 2020:

Shekuza – Coriolis Effect - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/shekuza-coriolis-effect

Kleemar – No love in the modern world - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/kleemar-no-love-in-modern-world

Within Destruction - Yokai - https://withindestruction.bandcamp.com/album/y-kai

beepblip - noise for strings, vol .2 - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/beepblip-noise-for-strings-vol-2

Red Moon & Rare Form - Cosmic Collapse - https://zvocniprepihi.bandcamp.com/album/red-moon-rare-form-cosmic-collapse

IZDANO SEPTEMBRA 2020:

Uršula Ramoveš in Fantje z Jazbecove grape – Hribovske balade - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/ur%C5%A1ula-ramove%C5%A1-in-fantje-z-jazbecove-grape-hribovske-balade

Better – Testamen ljubezni - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/better-testament-ljubezni

Etceteral – Amagi - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/etceteral-ama-gi

Črn Škrat – Demo kraclji v l'ajvarju - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/%C4%8Drn-%C5%A1krat-demo-kraclji-v-lajvarju

Pijammies – Pijammies - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/pijammies-pijammies

.čunfa – Missing the point - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/tschimy-human-os-%C4%8Dunfa-missing-the-point

Fabbro / Turk Eternal Duality - #FTED - https://fabbroturketernalduality.bandcamp.com/album/fted

Relentless Youth - Human Error - https://relentlessyouthofficial.bandcamp.com/album/human-error?fbclid=Iw...

Slund - Slund 'em all - https://slund.bandcamp.com/album/slund-em-all

Evan Parker, Zlatko Kaučič, Massimo DeMattia, Boštjan Simon – Arkosberg - https://klopotec.bandcamp.com/album/arkosberg

YNGFirefly - Mošpit Samba - https://yngfirefly.bandcamp.com/album/mo-pit-samba

Nejc Pipp - Ulysses - https://songwhip.com/nejcpipp/ulysses

IZDANO OKTOBRA 2020:

Buraza – Živali - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/buraza-%C5%BEivali

Tschimy – Human OS EP - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/tschimy-human-os-%C4%8Dunfa-missing-the-point

Lifecutter – Sub persona - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/lifecutter-sub-persona

Drone Emoji – in the room the women come and go, talking of michelangelo - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/drone-emoji-in-the-room-the-women-come-and-go-talking-of-michelangelo

Lee Patterson / Samo Kutin - The Universal Veil That Hangs Together Like A Skin - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/lee-patterson-samo-kutin-the-...

bigdumbman – 24/7 Exhibitionist Hell - https://soprecords.bandcamp.com/album/24-7-exhibitionist-hell

Samo Šalamon & Friends - Almost Alone Vol. 1 - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/almost-svašta

Trokut - Shapeless - https://trokut.bandcamp.com/

SunnySun - Moon Shift EP - https://sunnysun.bandcamp.com/album/moon-shift-ep

Wuyanni - Komot EP - https://tritesound.bandcamp.com/album/komot

Ružno pače – Hentai, spid & emo pank - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/ru%C5%BEno-pa%C4%8De-hentai-spid-emo-pank

Brgs - Silence of the Land - https://brgstime.bandcamp.com/album/silence-of-the-land

IZDANO NOVEMBRA 2020:

Iztok Koren - Osamljene hvalnice in stebri praznine - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/iztok-koren-osamljene-hvalnic...

balans – sam pravm - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/balans-sam-pravm

Trinajst - twentytwenty - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/trinajst-twentytwenty

Kikimore - Sigil - https://radiostudent.si/glasba/svaštarnica/kikimoršta

Nitz - Ankshis - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/sol-ring-i-close-the-door-upo...

Samuel Blues - Trip to Now-Here - https://samuel13.bandcamp.com/album/trip-to-now-here

Gero - 4.0. Navlaka - https://urbanclick.bandcamp.com/album/40-navlaka

IZDANO DECEMBRA 2020:

Frankly – Bad Judgement - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/frankly-bad-judgement-william-crooks-flowers

Pouch Envy – North American Amusement - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/pouch-envy-north-american-amusement-ep-nice-trick-for-my-friends

Nice Trick – For my friends - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/pouch-envy-north-american-amusement-ep-nice-trick-for-my-friends

Skova - Theatrum - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/skova-theatrum

Fatter - DEMO MODE - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/fatter-demo-mode

YNGFirefly - ANOY - https://radiostudent.si/glasba/tolpa-bumov/yngfirefly-anoy

Bowrain - 2020 Seconds Alive - https://radiostudent.si/glasba/sva%C5%A1tarnica/2020-seconds-alive-sva%C...

Warlord Chipmonk - Oven EP - https://warlordchipmonk.bandcamp.com/album/oven

Warlord Chipmonk - Gull EP - https://warlordchipmonk.bandcamp.com/album/gull

Natascha Gangl & Rdeča Raketa (Maja Osojnik & Matija Schellander) - Superandome / Super Random Me - https://mamka.bandcamp.com/album/superandome-super-random-me

Rok Zalokar Zhlehtet - Celica - https://rokzalokar.bandcamp.com/album/celica

Kombo D - Jok, Smeh in Užitek - https://radiostudent.si/glasba/100-decibelov/bo%C5%BEi%C4%8Dni-decibeli-0

Luka Prinčič - ark/d, amorphic - https://music.lukaprincic.si/album/ark-d-amorphic

Werefox - Live Radio Session EP - https://werefoxband.bandcamp.com/album/live-radio-session-ep

Feedback - Izstrošeni in predvidljivi fusion vzorci - http://www.feedback.si/novi-album-feedback-iztroseni-in-predvidljivi-fus...

DRUGE ODDAJE:

Mrk - / EP - https://krnekialneki.bandcamp.com/album/mrk-i-ep-kr001al

V.A. - Klubski Maraton 2020 - https://zars.bandcamp.com/album/klubski-maraton-2020

V.A. - Chilli space 15 - https://chillispace.bandcamp.com/album/chilli-space-15

Smedja in smeče – Smeče, da se reče - https://smedja.bandcamp.com/album/sme-e-da-se-re-e

Antisun – The Unknown - https://antisunmusic.bandcamp.com/album/the-unknown

Teufel – Naj te vrag pocitra - 

Hak Attak – Off to fight EP

Dunraven – Thrown in at the Deep End EP

Timo Chinala – Dreamscape

Extreme Smoke 57 – Stage V: Salvation

ALBUMI IN NEKATERI DOGODKI IZ DRUGIH ODDAJ:

Capital Crew – Past,

Marta Fakuch – The Meaning & The Error,

Kreda – Crest EP,

Morvern – Without Love EP (2019)

Umdhlebi – Belial Rites + Nizko Zimsko Sonce + E181519 (tri izdaje pred koncem 2019)

Brest – V polsnu

Chimera – Silent Routes EP

Tea Vidmar, Žiga Jenko, Gal Furlan - Forbidden Arts

Underpodngrabn - Negative Influence

Clockwork Psycho - Untamed Diamonds

V.A. - SN4F

Rok Zalokar Quintet – Olivieri

Getonka – Bujrum

Haiku Garden – Izštekani

Slund – Quarantined

Haris Pilton – Positive Reality Sound

Zima – Karantena mixtape

.čunfa – Garden EP

PAKT – 10 songs of Raw Misery

Bratko Bibič & Gosti – Hommage A Cliché

pistol mustang - late night music

fiji – polagamo račune EP

Borut Kržišnik – Dancing Machine

Nina Hlebec – Isodrone

Domen Gnezda – Misnomer V.

Jaka Berger – Poetrix 1, 2, 3, …

Jaka Berger – Fall of the invisible tree

Sarcasm – Pot v raj

Počeni Škafi – Ulca EP

V.A. - Access Frame: Equity

Long Dumb Voices – Demo EP

Siderean – Sidereal Evolution

steber – s klikom na predvajaj se odpoveš kr ene parim sivim celicam ampak yolo kenede

Haris Pilton - Positive Reality Sound

FLO – Buried EP

V.A. - ŠOP xmas (s)hits

zalagasper – 4 

CADLAG - + 

Martina Testen & Simon Šerc – Biodukt

Torul – Tenivesia

Vita Mavrič – Trezna rekapitulacija življenja

Orkester brez meja – Live in Nova Gorica

Harlem Underground Project – Live in Gromka

Ana Čop & Thilo Seevers – ACTS!

V.A. - VA-SI

V.A. - Prva Vrsta

V.A. - FCKXMS

Birches – Divjina III-IV

Srd – Ognja Prerok

Prismojeni profesorji bluesa – Prismojeni?

SNOGG – Ritual of the Sun

Luka Gluvić – Cesta, ki pelje v sanje

Boštjan Gartner – Čas brez iluzij

Jani Kovačič – Orfej iz pekla

*PREDVIDENA PLEJLISTA V ODDAJI*

Št. Izvajalec ~ Naslov / Album, leto / Dolžina /
01. Imposter - Suzi / Marenda, 2020 / 3:47
02. All Strings Detached - Blueberry Woods / Septet, 2020 / 4:49
03. Svojat - Ljubavbav / Svojat, 2019 / 5:17
04. Kreda - Emotional Tides / Crest, 2020 / 5:58
05. Čao Portorož - Ljubavnik / POP, 2020 / 4:56
06. Gisaza x FLO - Incognito / Saratoga EP, 2020 / 4:14
07. Mrigo & Ghet - Ropolitike / Še, 2020 / 1:41
08. Matej Krajnc - Grem na kavo / COVID-19 BLUES, 2020 / 3:47
09. Olfamož - Ažurni boogie / ?, 2020 / 3:36
10. Počivalški - Krona stvarstva / ?, 2020 / 4:52
11. Jegulja - Exit Sandman / Exit Sandman, 2020 / 6:05
12. Mart - Go Dot / Vuk, 2020 / 7:12
13. warlord chipmonk - GINGER_FAIRY / dementia, 2020 / 4:03
14. Oholo! - Slepa miš / Mnogobolje, 2020 / 9:17
15. SupaGrozny - ThreeGlav / Zob Časa, 2020 / 4:22
16. LELEE - Izvan sebe / Klubski maraton 2020, 2020 / 3:15
17. Morvern - KK / How Are You?, 2020 / 3:06
18. Samuel Blues - Earth / Samurai Shoes, 2020 / 3:59
19. MRFY - Zonzei (Feat. Matter) / ?, 2020 / 4:27
20. Lenart Merlin - MASA LJUDI / Masa Ljudi EP, 2020 / 3:21
21. Nikson - focus is rite / lfo ufo, 2020 / 2:41
22. N'toko - Gorenje / ?, 2020 / 3:21
23. kleemar - kolman's music room / no love in modern world, 2020 / 4:31
24. Etceteral - Viking / Ama-gi, 2020 / 2:56
25. YNGFirefly x MRIGO x MITO - Kral na vasi / MOŠPIT SAMBA, 2020 / 2:51
26. .čunfa - Don't Look! / Missing The Point, 2020 / 2:32
27. Tschimy - Hera / Human OS EP, 2020 / 2:43
28. Drone Emoji - Torque Vector / In The Room The Women Come And Go. Talking of Michelangelo, 2020 / 3:31
29. Buraza - Vešča / Živali, 2020 / 2:30
30. SunnySun - FuckOuround / Moon Shift EP, 2020 / 3:42
31. Iztok Koren - Ogenj je oklep / Fire Is Armor / Osamljene hvalnice in stebri praznine / Lonely Hymns and Pillars of Emptiness, 2020 / 7:24
32. Trinajst - Finding sense in nonsense / Twentytwenty, 2020 / 4:25
33. YNGFirefly - MONSTER COIN FLIP / ANOY, 2020 / 2:27
34. Pouch Envy - (Un)match Failed / North American Amusement EP, 2020 / 4:56
35. Nice Trick - Aquamarine / [For my friends], 2020 / 3:54
36. Olfamož - Dotaknila si se me tam / ?, 2020 / 3:10
37. In The Attic - Everybody always dies / ?, 2020 / 4:16
38. OYGN - To ni muzika / ?, ? / 3:28
39. SBO - Psihonaut / ?, 2020 / 3:01
40. Rush to Relax & morvern - Daleč stran / Sounds From Slovenian Bedrooms III α, 2020 / 3:13
41. Spiral mind - Push it / Klubski maraton 2020, 2020 / 6:00
42. 7AM - I guess i´ll be okay / ?, 2020 / 3:27

facebook twitter rss

 

Podprite kakovostne radijske vsebine tudi v koronski dobi, kliknite na

 

Prikaži Komentarje

Komentarji

voditelj nevoscljiv ker balans ni dvakrat rs hit rofl

hehe lol voditelj ma čisto vest จูบและทักทาย

Komentiraj

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • [[nid:123]] - Insert a node content
  • Samodejen prelom odstavkov in vrstic.
  • Spletni in e-mail naslovi bodo samodejno pretvorjeni v povezavo.

Z objavo komentarja potrjujete, da se strinjate s pravili komentiranja.

randomness